Polki to najpiękniejsze modelki świata

Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata, tuż za nią jest Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Kreatorzy mody je kochają. Zobacz najpiękniejsze Polki!

Wśród najlepszych modelek świata Polki zajmują wysokie miejsca i z roku na rok idzie im lepiej.

Numerem jeden jest Anja Rubik . Regularnie trafia do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie . Ma 25 lat pochodzi z Częstochowy, w dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Kanadzie, Grecji i RPA . Karierę zaczęła w wieku 15 lat , zaczęło się od Mediolanu, przez Paryż, a po maturze zamieszkała w Nowym Jorku . Ma za sobą niezliczoną ilość okładek w największych magazynach świata . Jest związana z modelem Sashą Knezevicem .

Wymiary: 86,5-61-90

Kasia Strusińska znana jest na świecie jako Struss . Strzałem w dziesiątkę było skrócenie nazwiska - kojarzy się z Kate Moss . To pomogło jej otworzyć wiele drzwi. Ma zaledwie 23 lata, a za sobą kontrakty z największymi domami mody . Jest ulubienicą guru światka fashion Anny Wintour . Zaowocowało to sesją dla amerykańskiego "Vogue'a" . Struss jest 14 w rankingu TOP 50 na świecie. Na wiosnę 2009 roku wzięła udział w 67 pokazach podczas imprez Fashion Week w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku . Żadna modelka nie miała więcej.

Wymiary: 81-59-87

Anna Maria Jagodzińska podobnie jak Struss ma 23 lata. Urodziła się w Sierpcu. Jest jedną z najgorętszych twarzy nadchodzącej wiosny . Karierę zaczęła od wygrania konkursu dla modelek w Łodzi zorganizowanego przez pismo dla młodzieży. Na stałe mieszka w Nowym Jorku . Gościła na łamach większości światowych edycji Vogue'a poczynając od amerykańskiej a kończąc na australijskiej. W Polsce wystąpiła w kampanii Reserved .

Wymiary: 82-60-88

Magdalena Frąckowiak rocznik 84, karierę zaczęła w 2000 roku. Mama zgłosiła ją do konkursu zorganizowanego przez jedną z agencji modelek . Pochodzi z Gdańska. Po maturze wyjechała zawojować Paryż, by po roku przenieść się do Nowego Jorku . W sezonie jesień-zima 2009/2010 jest twarzą Kenzo, Nine West oraz perfum G. Ferre . Jej pierwsza okładka w karierze to "Machina".

Wymiary: 84-62-90

Monika Jagaciak znana jest na świecie jako Monika Jac choć ma zaledwie 16 lat. W 2007 roku została twarzą znanego domu mody Hermes . Rok później wybuchł skandal, którego była główną bohaterką. Organizatorzy australijskiego Fashion Week nie dopuścili do występu Moniki ponieważ była za młoda . Mimo młodego wieku ma na koncie kilkanaście okładek . Calvin Klein wybrał ją na twarz swojej kampanii. Specjaliści widzą w niej nową Kate Moss.

Wymiary: 78-55-87.

Najpiękniejsze polskie modelki. Zobacz

Zagłosujcie w SONDZIE na najpiękniejszą polską modelkę.

Najpiękniejszą Polką jest
Więcej o:
Copyright © Agora SA