• Link został skopiowany

Żuławski napisał książkę o Rosati

Tede nagrał piosenkę, Żuławski napisał książkę to może Kolonko powinien zrobić reportaż.
KAPiF/KAPiF

Weronika Rosati nie ma łatwego życia. Byli faceci czerpią satysfakcję z upokarzania jej. Kilka tygodni temu Tede opublikował płytę na której znalazły się dwa kawałki atakujące aktorkę. Teraz oliwy do ognia dolał Andrzej Żuławski . Reżyser powiedział w rozmowie z magazynem "Na żywo" , że szykuje nową publikację na temat swojego życia.

Niedługo oddam do druku kolejną książkę i znowu wszyscy się obrażą.

W książce mają znaleźć się fragmenty dotyczące znajomości z Weroniką i jej rodziną. Kilkanaście miesięcy temu reżyser obraził matkę aktorki Teresę . Powiedział, że sprzedaje córkę .

Proponujemy jeszcze jednemu byłemu Weroniki , dziennikarzowi Mariuszowi Maxowi Kolonko , zrobienie reportażu o ich związku i relacjach. Hit murowany , możliwe, że byłaby to misja edukacyjna telewizji publicznej - jakie romanse przeszkadzają w robieniu kariery .

Poniżej możecie posłuchać jednego z kawałków o Werze o wymownym tytule "Suchy Konar".

Janus

Więcej o: