Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 16.10.2009

Notowanie 18: Wzrostów - 8; Spadków - 3; Bez zmian - 3; Nowości - 6. Nowy numer 1.!

Oto kolejne osiemnaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy aż 6 nowości , a jedna z nich aż na pierwszym miejscu!

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Pamiętacie przez ile tygodni Miley Cyrus była na pierwszym miejscu Listy Przebojów latem? Teraz znowu powróciła na szczyt z utworem "Party in the U.S.A. ", który jest najwyższą nowością w tym tygodniu . Chyba generalnie jej fani się zmoblizowali, bo druga piosenka Miley na liście - "He Could Be the One " - podskoczyła aż o 10 pozycji! Ciekawe, czy w tym tygodniu też będą tak chętnie głosowali.

Okładka nowej płyty zespołu Green DayOkładka nowej płyty zespołu Green Day Green Day - okładka płyty Dosyć wysoko zawędrowała też inna nowość z tego tygodnia -"21st Century Breakdown " w wykonaniu Green Day . Utwór jest na pozycji 8, a to pewnie dopiero początek. Wszyscy fani zespołu, a jest ich na Kotku nie mało, z pewnością zaczną głosować na piosenkę.

Pewnie zespół Jonas Brothers nie będzie musiał zbyt długo czekać, żeby przebić się z nową piosenką "Poison Ivy "na listę. Utwór w tym tygodniu pojawił się wśród propozycji i liczy na Wasze głosy.

W propozycjach jest też nowa piosenka Britney Spears "3 ". Kotek jest bardzo ciekaw, czy wokalistka ma wielu fanów na Kotku i czy będą głosowali na jej piosenkę.

W propozycjach oczywiście nie może zabraknąć piosenki z serialu Bee . "Bee a Star " to utwór wykonywany przez Bee & Allison . Poprzedni utwór Bee "Sama nie wiem" dostał się na miejsce 2., czy ta piosenka też odniesie taki sukces?

Chcesz sprawdzić, pełną listę propozycji do listy? Chcesz zagłosować i mieć wpływ na to, która piosenka będzie numer 1 za tydzień? Zapraszamy TUTAJ

Więcej o: