Premiera serialu JONAS - zobacz zdjęcia!

Zobacz, co działo się w warszawskich Złotych Tarasach podczas premiery serialu JONAS!

Wczoraj wieczorem w obecności wielu polskich gwiazd, w tym Przemysława Salety, Natalii Kukulskiej, Ewy Gawryluk, Krzysztofa Ibisza i Anny Samusionek w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbył się premierowy pokaz najnowszego serialu Disney Channel pt. " JONAS ". Gospodarzem wieczoru był piosenkarz Kuba Molęda .

Setki gości i VIPów, razem z Jakubem Tolakiem oraz Marcinem Mrozińskim , którzy udzielają swych głosów głównym bohaterom w polskiej wersji językowej serialu, pojawiło się na premierowym, czerwonym dywanie, by zobaczyć na własne oczy nowy, wyczekiwany z niecierpliwością serial komediowy " JONAS ".

Premiera serialu w sobotę, 10.października, o godz. 9:15 na Disney Channel

Obecni na pokazie goście mieli okazję wysłuchać na żywo występu Kuby Molędy , który zaśpiewał przebój Jonas Brothers pt. " Paranoid ", pochodzący z ich najnowszego albumu " Lines, Vines and Trying Times ". Występ Kuby poprzedzał prezentację premierowego odcinka serialu " JONAS ", po którym wyświetlono nowy film z udziałem braci Jonas - "Jonas Brothers - Koncert 3D". 

Kotek jest ciekawy, jak bawiły się kotkowe użytkowniczki, które pojawiły się na imprezie - koniecznie opiszcie w komentarzach swoje wrażenia!

>>KLIKNIJ I OBEJRZYJ ZDJĘCIA<<

Kotekowi udało się dotrzeć na imprezę chwilę wcześniej i porozmawiał z Kubą Molędą, Kubą Tolakiem i Marcinem Mrozińskim o nowym przedsięwzięciu Jonasów - wywiad znajdziecie na Kotku za kilka dni!

Już niedługo na Kotku pojawi się kolejny konkurs związany z serialem " JONAS " - nie możecie tego przegapić!

Więcej o: