JONAS - wyjątkowy konkurs!

Lubisz Jonas Brothers? Nie możesz doczekać się ich najnowszej produkcji, serialu JONAS? Weź udział w konkursie!

W najbliższą środę, 30. września, w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie, odbędzie się wyjątkowa impreza dla fanów Jonas Brothers ! Przedpremierowy pokaz najnowszego serialu komediowego " JONAS " i projekcja filmu " Jonas Brothers Koncert 3D " to prawdziwa gratka dla fanów braci! 

30. września, godz. 17:30, Multikino Złote Tarasy, Warszawa

Kotek ma dla Was dwadzieścia podwójnych zaproszeń na to wydarzenie! Jeśli mieszkasz w Warszawie (lub okolicach, albo masz możliwość przyjechania tego dnia do Warszawy) weź udział w wyjątkowym konkursie i wygraj wejściówkę! Co musisz zrobić? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Jakie nazwisko noszą w serialu bracia Jonas? Poprawną odpowiedź i swoje dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick z Kotka) prześlij na adres konkurs_jonas@g.pl . Na Wasze odpowiedzi Kotek czeka do poniedziałku, 28. września, do godz. 10:00. Zaproszenia trafią do co 10. osoby, która prześle poprawną odpowiedź i dane.

Premiera serialu "Jonas" na Disney Channel już 10. października!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć braci Jonas na wielkim ekranie i bawić się przy ich piosenkach!

>Kotek musi dodać, że to wydarzenie jest imprezą zamkniętą - aby w niej uczestniczyć trzeba mieć zaproszenia, nie można nabyć biletów<

Kotek zaprasza do zabawy!

Więcej o: