Radio Kotek.fm już gra!

Właśnie ruszyło nasze własne radio - Radio Kotek.fm!  PIOSENKĘ INAUGURACYJNĄ "THE CLIMB" MILEY CYRUS ZAGRAMY JESZCZE RAZ - o 16:00!!!(bo nie wszyscy mogli usłyszeć ze względu na przeciążenie serwerów)

Dzisiaj równo o 15:00 ruszyło Radio Kotek.fm - hurra! Jako pierwszą zagraliśmy piosenkę, którą wybraliście w Kotkowym głosowaniu , czyli " The Climb " Miley Cyrus . Ponieważ były przeciążenia, nie wszyscy mogli usłyszeć piosenkę inauguracyjną - zagramy ją jeszcze raz o 16:00

Radia Kotek.fm możecie słuchać w internecie - albo wchodząc na stronę kotek.fm albo włączając radio na stronie Kotek.pl po prawej stronie - tam gdzie jest ten obrazek:

Widać tam, jaka piosenka jest w danym momencie grana na Kotek.fm Wystarczy kliknąć "Słuchaj" , aby cieszyć się Waszą ulubioną muzyką.

Radio Kotek.fm gra Waszą ulubioną muzykę, którą zgłaszaliście przez dwa tygodnie do playlisty. Nadal macie wpływ na to co jest grane i jak często! Po pierwsze , możecie głosować, czy dana piosenka ma być grana częściej, czy rzadziej - klikacie w trakcie piosenki na "Graj częściej " lub "Graj rzadziej :

Oprócz tego, że te głosy wpłyną na częstotliwość pojawiania się utworu na Kotek.fm, to będą one także podstawą Kotkowej Listy Przebojów (więcej na ten temat Kotek napisze już niedługo).

Po drugie , możecie zgłaszać na bieżąco utwory , które powinny zostać dodane do naszej playlisty, wpisując je na tej stronie

Możecie także zobaczyć, co za chwilę zostanie zagrane na Kotek.fm:

A jeśli będziecie słuchać Radia Kotek.fm nie będąc na serwisie Kotek, to zawsze będziecie mogli podejrzeć najnowsze wiadomości :

A  już w czwartek dołożymy kolejne 5 kotkowych kanałów!

Kotek Rock - radio wyłącznie z nowościami rockowymi

Kotek New - radio z najciekawszymi nowościami muzycznymi

Kotek Club - radio z muzyką klubową

Kotek HipHop - radio, gdzie rządzą brzmienia hip hop, rap i R&B

Kotek Dance - radio z gorącymi nowościami tanecznymi

Cieszycie się, że Kotek ma własną stację radiową?

Więcej o: