You Can Dance - znamy finałową szesnastkę!

Po raz ostatni odwiedziliśmy z You Can Dance Lizbonę. Za tydzień pierwszy odcinek na żywo. Kogo zobaczymy w YCD? Sprawdź!

Ostatni odcinek z warsztatów w Lizbonie Kotek oglądał z wypiekami na twarzy. Zaczęło się od wielkiej niespodzianki - zajęcia poprowadziła słynna Laurie Ann Gibson ! Współpracowała m.in. z P. Diddy podczas programu "Making the band", jest w piątce najlepszych choreografów w Stanach (jedyną kobietą w grupie). Była bardzo wymagająca, wyciskała z tancerzy siódme poty.

Miłą przerwą było wyjście do klubu salsy. Tancerz zaskoczyli jurorów przygotowując fantastyczną choreografię. Kotek chyba nie musi dodawać, że sędziom bardzo się podobało :)

Nadeszła pora decyzji. W programie pozostały 23 osoby - juri musiało odrzucić 7 osób. W finałowej szesnastce mieli zostać najlepsi. Kotka nie dziwi fakt, że do finału dostała się Jadźka, czy Yurij. Dziwi, że po dogrywce odpadła Miśka - Kotek był przekonany, że ona i Jadźka to nierozerwalny duet. W tej edycji, po raz pierwszy, przywrócono tancerza, który już odpadł. Ania Szymoniak, która pożegnała się z Lizboną po tańcu w grupie, została poproszona o zatańczenie solówki i...dostała się do programu!

Finałowa szesnastka:

Maks Hać

Kuba Werel

Eliza Kindziuk

Ania Szymoniak

Piotr Jeznach

Anna Kapera

Mieszko Wiśniewski

Rafał Kabungwe

Basia Zielińska

Łukasz Zięba

Julia Żytko

Jurij Żurajew

Paweł Kulik

Ada Piechówka

Klaudia Koruba

Kaja Kudelko

Gratulacje!

Jak wrażenia? Tak wyobrażaliście sobie finałową szesnastkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.