Ola Kwaśniewska kończy z show-biznesem?

Była prezydentówna planuje przeprowadzkę do Gdańska, co oznacza pożegnanie z "warszawką".

Ola Kwaśniewska odeszła w cień. Nie pokazuje się na imprezach, ani w telewizji. Kwaśniewska regularnie prowadzi swoją audycję w rozgłośni Planeta FM, ale konsekwentnie nie przyjmuje innych propozycji zawodowych.

Według dwutygodnika "Party" Ola ponad swoją karierę, stawia teraz sprawy uczuciowe . Po tym, jak w październiku Wojtek Szuchnicki poprosił ją o rękę, para nie zrobiła żadnego kroku w kierunku zalegalizowania swojego związku. Ponoć Ola stwierdziła, że zanim wyjdzie za ukochanego, musi z nim zamieszkać. Tu pojawił się problem w postaci odległości, która dzieli parę.

Wojtek mieszka w Gdańsku, gdzie prowadzi swoją firmę, dlatego nie może przeprowadzić się do Warszawy. Według informacji magazynu Ola przebywa teraz cały czas w Trójmieście, a do Warszawy przyjeżdża tylko kiedy musi. Ponoć Kwaśniewska na poważnie myśli o przeprowadzce do ukochanego.

Wyjazd łączyłby się z zerwaniem z show-biznesem i coraz rzadszymi kontaktami z rodzicami. Teraz bowiem państwo Kwaśniewscy mieszkają zaledwie kilka kroków od córki i mają ją pod stałą kontrolą. Może czas z tym skończyć?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.