Zbuntowani - co nas czeka w najbliższym czasie?

Rozpoczął się nowy sezon serialu "Zbuntowani". Jesteście ciekawi, co zobaczymy w kolejnych odcinkach? Przeczytajcie!

Kotek nie chce Wam zdradzić całej fabuły, ale uchyli rąbka tajemnicy ;)

Drugi sezon serialu rozpoczyna się wraz z nowym rokiem szkolnym, w którym bohaterów czeka niejedna zmiana i wiele wyzwań.

Czwartoklasiści wracają z wakacji i, pełni nowych marzeń i nadziei, rozpoczynają naukę w piątej klasie. Przez ubiegły rok, mimo różnic społecznych i bardzo odmiennych osobowości, udało im się stworzyć zżytą grupę przyjaciół, która wkrótce zostanie wystawiona na próbę. Nowi uczniowie wprowadzą wiele zamieszania i bohaterowie, których poznaliśmy w poprzedniej serii, będą musieli zmierzyć się z wieloma problemami.

W szkole pojawią się też nowi nauczyciele. Największy wpływ na uczniów będzie miała nauczycielka literatury - Julia Lozano. Jest absolwentką Elite Way. Kiedyś została odrzucona przez rówieśników z powodu wyglądu, po latach, jako nauczycielka, chce pokazać, że uroda i pieniądze nie czynią nas lepszymi od innych.

Co z bohaterami, których znamy? Marzenie o miłości Mii i Miguela spełniło się, jednak powrót do codzienności grozi przeobrażeniem tego wyśnionego związku w koszmar. Przyjaźń, która połączyła Robertę i Diego zniknie bez śladu, a oni po raz kolejny staną się wrogami. Roberta zaczyna spotykać się ze starszym chłopakiem...

Każdy nowy dzień przynosić będzie nowe wyzwania, które będą próbą charakteru dla buntowników z Elite Way School o przybliżą ich do poznania prawdy o sobie i o tym, co chcieliby osiągnąć w życiu. Uczniowie szkoły muszą prowadzić najtrudniejszą walkę - muszą wygrać bitwę o samych siebie, o to, by mieć odwagę być sobą.

"Zbuntowanych" możemy oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19 na antenie TV4

Więcej o: