Grażyna Szapołowska jakby "cieplejsza"?!

Grażyny Szapołowska odrzuciła na chwilę surowy wizerunek zimnej i niedostępnej divy! Gwieździe bardzo zależy na tym, aby dobrze wypaść w show "Jak oni śpiewają" i dlatego nieco ociepliła swój medialny wizerunek.

O tym, że Grażyna Szapołowska jest damą, wie każdy. Ostatnio jednak pani Grażyna stara się pokazać z nieco innej strony. Widać, że aktorka dobrze wie, jakimi prawami rządzą się telewizyjne show i cały związany z nimi rynek. Plotek pisał już, że Szapołowska ostro wzięła się do pracy. Lekcje śpiewu bierze u samej Edyty Górniak . Ale to nie jedyne kroki, które mają pomóc Grażynie wygrać show. Dotąd nieprzystępna Szapołowska zaczęła chętnie rozmawiać z dziennikarzami. Ostatnio zgodziła się nawet, aby sfotografowano ją podczas zakupów.

Byłem w szoku. Dotąd jak tylko pani Grażyna zauważyła, że kręcą się przy niej fotoreporterzy to dostawała alergii. Ale tym razem zachowała się zupełnie inaczej. Nie wiem, co się stało, ale ona się zmieniła. Była bardzo miła i zgodziła się, żeby kolega zrobił jej zdjęcia na zakupach w sklepie z wnuczką. Jeszcze jakiś czas temu byłoby to kompletnie niemożliwe - ocenia fotoreporter.

Oj niełatwo zapewne było naszej divie odnaleźć się w komercyjnej zawierusze związanej z polsatowskim show. Tym bardziej cieszy, że pani Grażyna tak bardzo się stara, a przy tym zachowuje wrodzoną klasę i styl.

Plotek będzie trzymał kciuki za Szapołowską!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.