Ela Zapendowska odchodzi z "Jak Oni Śpiewają"?

Popularna nauczycielka śpiewu i surowy juror "Jak Oni Śpiewają", Ela Zapendowska, ma dość oceniania śpiewających aktorów. Ela Zapendowska prawdopodobnie pojawi się po raz ostatni w marcu na telewizyjnych ekranach. Polsat ponoć ma poważne plany związane z Zapendowską. Jakie?

Ela Zapendowska

jest zmęczona ocenianiem śpiewających aktorów. Jurorka skarży się, że polsatowskie show po prostu ją męczy. Zapendowska chce odejść z "JOŚ". Na razie jednak większych zmian w składzie jury nie będzie. Jednak jesienią widzów Polsatu czeka prawdziwa rewolucja. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie to Ela zasiądzie w jury innego talent's show, które pojawi się na ekranach dopiero jesienią.

Wszystko jest możliwe. Ela sama przyznaje, że lepiej czułaby się w programie, który odkrywa talenty wokalne z ulicy. Tak było w Idolu, gdzie Zapendowska była w swoim żywiole. - opowiada pracownik Polsatu.

Polsat nie chce zdradzić tajemnicy. Pracownicy stacji przekonują, że widzów Polsatu czekają prawdziwe emocje. I choć Ela Zapendowska raczej nie pojawi się w 4. edycji "JOŚ", to z ekranów telewizyjnych na pewno nie zniknie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.