Ola Kwaśniewska chce być aktorką

Ola Kwaśniewska ma dylemat. Córka byłego prezydenta od kilku tygodni zastanawia się poważnie nad swoją przyszłością. Zwłaszcza, że przed Olą pojawiła się całkiem nowa perspektywa - grania w filmach.

Ola Kwaśniewska aktorką? Ola Kwaśniewska ma dylemat. Córka byłego prezydenta od kilku tygodni zastanawia się poważnie nad swoją przyszłością. Zwłaszcza, że przed Olą pojawiła się całkiem nowa perspektywa - grania w filmach. Ola Kwaśniewska w niespełna rok zrobiła oszałamiającą karierę, której mogłaby pozazdrościć jej nie jedna dziewczyna. Córka byłego prezydenta znakomicie odnalazła się w mediach i dzięki wygranej w "Tańcu z gwiazdami" dostała pracę w TVN. Niestety, romans ze stacją nie trwał długo, bo Kwaśniewska podpadła szefostwu i wyleciała z pracy. I choć wydawało się, że była gwiazda "TzG" szybko znalazła nowe zajęcie w Vivie, to okazało się, że tak naprawdę Ola ma więcej powodów do zmartwień niż do radości - opowiada koleżanka Kwaśniewskiej. Ten wywiad dla Vivy, który zrobiła Ola, to raczej przygoda. Nic stałego. Ona miała go przeprowadzić z Jerzym Sturhem w ramach promocji filmu. Nie chce mi się wierzyć, że to będzie stała praca. Raczej będzie szukać nowej drogi. Może w filmie. Kwaśniewska nie chce rozmawiać z nikim na ten temat swoich planów. Od kilku dni nie pojawia się na żadnych imprezach. Kwaśniewska ma poważny dylemat, bo w jednym z wywiadów przyznała, że marzy się jej kariera filmowa. Film "Korowód" Jerzego Sturha, w którym Kwaśniewska zagrała, może być początkiem całkiem nowego rozdziału w jej życiu. Tym bardziej, że jak przekonaliśmy się, kamera kocha Olę.

Ola Kwaśniewska w niespełna rok zrobiła oszałamiającą karierę, której mogłaby pozazdrościć jej nie jedna dziewczyna. Córka byłego prezydenta znakomicie odnalazła się w mediach i dzięki wygranej w " Tańcu z gwiazdami" dostała pracę w TVN. Niestety, romans ze stacją nie trwał długo, bo Kwaśniewska podpadła szefostwu i wyleciała z pracy. I choć wydawało się, że była gwiazda "TzG" szybko znalazła nowe zajęcie w Vivie, to okazało się, że tak naprawdę Ola ma więcej powodów do zmartwień niż do radości - opowiada koleżanka Kwaśniewskiej.

Ten wywiad dla Vivy, który zrobiła Ola, to raczej przygoda. Nic stałego. Ona miała go przeprowadzić z Jerzym Sturhem w ramach promocji filmu. Nie chce mi się wierzyć, że to będzie stała praca. Raczej będzie szukać nowej drogi. Może w filmie.

Kwaśniewska nie chce rozmawiać z nikim na ten temat swoich planów. Od kilku dni nie pojawia się na żadnych imprezach. Kwaśniewska ma poważny dylemat, bo w jednym z wywiadów przyznała, że marzy się jej kariera filmowa. Film "Korowód" Jerzego Sturha, w którym Kwaśniewska zagrała, może być początkiem całkiem nowego rozdziału w jej życiu. Tym bardziej, że jak przekonaliśmy się, kamera kocha Olę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.