Przemek Kossakowski nadal pytany o Martynę Wojciechowską. Wymijająca odpowiedź o rozwód z podróżniczką

Przemek Kossakowski opisał swoje życie w książce. Wydana ma zostać jeszcze przed wakacjami. Już teraz zdradza jej treść. Został zapytany o związek z Martyną Wojciechowską. Poświęci jej rozdział?

Więcej ciekawostek z prywatnego życia gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o nowej roli w „Projekcie Cupid": Cieszę się, że nie przeszkadzałam Przemkowi

Przemek Kossakowski może świętować kolejną premierę programu ze swoim udziałem. Już od 13 lutego można oglądać program "Projekt Cupid", który współprowadzi z Barbarą Kurdej-Szatan. Choć prezenterka nie przypadła do gustu widzom, podróżnik po raz kolejny zdobył sympatię. Może dzięki szczerości i wrażliwości udało mu się przekonać ich do siebie. Nieraz, w różnych formatach telewizyjnych odkrywał karty z życia prywatnego. Jednak, o życiu uczuciowym nie za wiele mówi. W jednym ze swoich pierwszych postów po rozstaniu odniósł się do rozpadu małżeństwa.

Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym.

Przemek Kossakowski nadal pytany o Martynę. Nie jest mu łatwo

Choć od rozstania z podróżniczką minęło już sporo czasu, to Kossakowski nadal pytany jest o byłą partnerkę. Tak było m.in. w programie "Projekt Cupid". Uczestnicy dociekali, czy jego relacja z Martyną Wojciechowską już ostatecznie jest zakończona.

Liczę, że to będzie wycięte, bo te pytania wprowadziły mnie w bardzo duże zakłopotanie - powiedział w rozmowie z "Party".

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie są razem od dłuższego czasu. A jak to wygląda pod względem formalnym? Podróżnik wymijająco odpowiedział na pytanie o to, czy jest już po rozwodzie.

Tego rodzaju przeżycia zawsze są doświadczeniami ciężkimi – stwierdził.

Patrząc na to, że para niezbyt chętnie komentowała rozstanie, to informację o tym, czy są już rozwiedzeni zapewne zatrzymają wyłącznie dla siebie i bliskich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.