Barbara Kurdej-Szatan dostała nową pracę w telewizji. Poprowadzi randkowy show z Przemkiem Kossakowskim

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudne miesiące, podczas których straciła większość intratnych kontraktów. Na długo nie pożegnała się z telewizją. Wyszło na jaw, że niebawem rozpocznie współpracę z TTV, gdzie poprowadzi nowy program razem z Przemkiem Kossakowskim.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan słono zapłaciła za wulgarne słowa o kryzysie humanitarnym na polskiej granicy. W mediach rozpętała się prawdziwa burza, a aktorka walczyła z kryzysem wizerunkowym, przy okazji żegnając się z pracą w TVP czy kontraktem z firmą Play. Jak poinformował portal Pudelek, do gwiazdy znów uśmiechnęło się szczęście i dostała pracę w TTV. Wspólnie z Przemkiem Kossakowskim poprowadzi polską edycję programu "Project Cupid". O czym będzie show? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni są doskonałym przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! Te gwiazdy pielęgnują znajomość od lat

Zobacz wideo Przyjaciółka Kurdej-Szatan wyjawia: Chciała przeprosić przed wpisem Kurskiego

Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski prowadzącymi nowego show TTV 

W ubiegłym roku w mediach pojawiła się informacja, że TVN Grupa Discovery nabyła prawa do polskiej edycji formatu "Project Cupid", a program będzie emitowany na TTV. Jak ujawnił Pudelek w środę 26 stycznia, produkcja show postanowiła zaangażować Barbarę Kurdej-Szatan, którą widzowie będą mogli oglądać w roli współprowadzącej.  

"Project Cupid" to program poświęcony osobom niepełnosprawnym i z zaburzeniami umysłowymi, które dzięki niemu będą miały szansę poznać miłość swojego życia. Produkcja i prowadzący będą odpowiadać za organizację spotkań uczestników, a w kolejnych odcinkach widzowie sprawdzą, czy dobrane pary chcą spróbować stworzyć długotrwały związek. 

Barbara Kurdej-Szatan przestrzega przez internetowymi oszustami. Wykorzystano jej wizerunekBarbara Kurdej-Szatan przestrzega przez internetowymi oszustami

Warto wspomnieć, że to będzie pierwszy tego typu program w karierze aktorki. Przemek Kossakowski ma natomiast spore doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, gdyż prowadził show "Down the road". Szacuje się, że "Project Cupid" będzie miał swoją premierę wiosną 2022 r. Zapowiada się ciekawie i być może Kurdej-Szatan oraz Kossakowski stworzą zgrany duet. Będziecie oglądać? 

Więcej o: