Ewa Szabatin przejęta zdrowiem mamy. "Wysyłajcie, ile możecie, dobrej energii"

Ewa Szabatin aktywnie działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam poinformowała, że stan zdrowia jej mamy jest gorszy i podziękowała za wsparcie koleżankom z show-biznesu.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Ewa Szabatin jest jedną z polskich tancerek. Na próżno jej jednak szukać w tanecznych programach telewizyjnych. Ona jednak nie daje o sobie zapomnieć i aktywnie udziela się na Instagramie. Co ciekawe, jej wpisy wcale nie dotyczą tańca. Teraz promuje tam inną tematykę.

'Big Brother'Pachniewicz jest babcią, a Michalak dyrektorką marki. Co robią gwiazdy "Big Brothera"?

Zobacz wideo Ewa Szabatin pokazuje jogę na zdrowy kręgosłup

Ewa Szabatin walczy o zdrowie mamy

Ewa Szabatin, jak wiele innych influencerek, relacjonuje codzienne życie, pokazuje stylizacje, chwali się wyjazdami. Skupia się także na promowaniu zdrowego stylu życia i często dzieli się przepisami na zdrowe przekąski i dania.

Ostatnio jednak nie miała dobrych wieści. Ewa Szabatin poinformowała, że jej mama jest chora. Tancerka nie zdradziła dokładnie, z czym się zmaga. Najpierw poprosiła o polecenie lekarzy, a następnie zdawała relację, jak czuje się jej mama. Okazuje się, że potrzebna była tlenoterapia. Z najnowszego wpisu na InstaStories wynika jednak, że stan zdrowia mamy tancerki na szczęście się poprawia. Przy okazji Ewa Szabatin podziękowała koleżankom z show-biznesu.

Kochani, dziękuję za wszystkie wasze wiadomości i za dobre słowa. Wrócę tu, jak sytuacja będzie opanowana. Wysyłajcie, ile możecie, dobrej energii mojej mamusi. (...) Nadal walczymy. Wczoraj mieliśmy kryzys, ale tlenoterapia trochę pomogła. Dziś kolejny dzień walki o zdrowie. Dziś chciałabym podziękować za otwarte serce i chęć pomocy kolejny osobom - Ada Fijał oraz Hanna Lis - napisała na InstaStories.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do pełni sił.

Ewa Szabatin martwi się o zdrowie mamyEwa Szabatin martwi się o zdrowie mamy Instagram/ewaszabatin

Ewa Szabatin martwi się o zdrowie mamyEwa Szabatin martwi się o zdrowie mamy Instagram/ewaszabatin

Ewa SzabatinEwa Szabatin obala mit instagramowego piękna. "Zmarznięty brzydal z kołtunem na głowie"

Więcej o: