Zasłynęli w "Big Brotherze", teraz prowadzą spokojne życie. Pachniewicz została babcią, a Michalak? Jest dyrektorką marki

Zniknęli z show-biznesu, zadbali o prywatność i cieszą się spokojnym życiem u boku bliskich. Kto by się spodziewał, że tak potoczą się losy uczestników show.

Więcej o celebrytach i gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl.

Zobaczcie, jak znani prezentowali się na premierze filmu "Furioza"!

Od emisji pierwszej edycji "Big Brothera" minęło już dwadzieścia lat. Czym teraz zajmują się byli uczestnicy realty show? Niektórzy wyglądają niemalże tak samo jak dwie dekady temu.

Zobacz wideo Martyna z "Big Brothera" o swojej przemianie!

Klaudiusz Sevković wciąż przyjaźni się z Gulczasem, a Alicja Walczak prawie w ogóle się nie zmieniła

Okazuje się, że program "Big Brother" dał jego uczestnikom nie tylko popularność, ale i przyjaźnie na całe życie. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest relacja Klaudiusza Sevkovicia i Piotra "Gulczasa" Gulczyńskiego. Panowie spotkali się między innymi w święta Bożego Narodzenia i przy wspólnym stole wznosili toasty. Prawie w ogóle się nie zmienili.

Klaudiusz Sevković i GulczasKlaudiusz Sevković i Gulczas Instagram/ @klaudiusz.sevkovic

Dużą metamorfozę przeszła natomiast Jola Rutowicz. Znana z kontrowersyjnego zachowania celebrytka zaskakuje wizerunkową przemianą. Na InstaStories publikuje relacje, w których opowiada o życiu prywatnym i uczuciowym. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie ponoć pracuje jako fotomodelka. Efektów jej pracy trudno jednak szukać w sieci. 

Jola RutowiczJola Rutowicz Instagram/ @joliee_rutowicz_

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Aż trudno uwierzyć, że już spełnia się w roli przyszywanej babci. 14 lat temu przeprowadziła się do Anglii. Mieszka w Manchesterze wraz ze swoim partnerem. Obecnie pracuje jako tłumaczka w szpitalach. Pandemia koronawirusa jednak przyczyniła się do tego, że przez pięć miesięcy nie miała pracy. Zainteresowała się rękodziełem. Tworzy ręcznie robioną biżuterię.

Karolina PachniewiczKarolina Pachniewicz Instagram/ @bogoosha_

Alicja Walczak zawitała jakiś czas do studia "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim życiu, które prowadzi po emisji reality show. Udział w programie skłonił ją do podjęcia studiów dziennikarskich. Pracuje w zawodzie. Gwiazda "Big Brothera" ma też za sobą walkę z chorobą nowotworową. Lekarze zdiagnozowali u niej raka drobnokomórkowego płuc. Cudowne, jej zdaniem, uzdrowienie zainspirowało ją do napisania książki "Piękno duszy", w której opisała swoje nawrócenie.

Alicja Walczak aktualnieAlicja Walczak aktualnie Facebook.com/ alicja.walczak.71

Manuela Michalak sprzedaje doczepiane włosy

Widzowie ją pokochali. Teraz Manuela Michalak prowadzi biznes fryzjerski. Jest dyrektorką marki, która zajmuje się dystrybucją doczepianych włosów. W styczniu w programie "Dzień Dobry TVN" ujawniła, co sprawia jej największą radość w życiu.

Moją radością życiową jest niesienie uśmiechu wszystkim ludziom. 

Manuela MichalakManuela Michalak Kapif

Piotr Lato oddał się muzyce

Piotr Lato po dwudziestu latach ponownie pojawił się na szklanym ekranie. Tym razem widzowie mogą mu kibicować w "The Voice of Poland". Wraz z partnerką Karoliną Charko występują w 12. edycji muzycznego show.  Ich trenerem jest Marek Piekarczyk. Po wygranej bitwie z Jakubem Zajączkowskim i Wiolettą Wojszwiłło przeszli do kolejnego etapu. Ich ostatni występ zachwycił widzów. Trzymamy za nich kciuki!

Piotr LatoPiotr Lato Screen: YouTube/TVN Talent Show

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.