Kasia Nosowska zachwycona kolejnym talentem syna. Mikołaj popisał się zdolnościami kulinarnymi. "Pozwólcie, że się pochwalę"

Kasia Nosowska chwali się kolejnym talentem syna. Tym razem postanowił przyrządzić ciekawą potrawę.

Katarzyna Nosowska ma niezwykłą więź ze swoim synem. Mikołaj jest owocem miłości z jej byłym partnerem, Adamem Krajewskim. Artystka często wspomina o swoim dziecku. 24-latek jest niezwykle utalentowany i uwielbia zaskakiwać nowymi rzeczami. Tym razem wziął się za gotowanie ciekawego dania. Był to długi proces.

Zobacz wideo Kasia Nosowska żartuje ze stroju Kim Kardashian na Met Gali 2021

Syn Katarzyny Nosowskiej przygotował ramen

Mikołaj pracował kiedyś w restauracji. Poczynania kulinarne są mu zatem bardzo bliskie. Tym razem postanowił zaskoczyć i przygotować ramen. Katarzyna Nosowska napisała na Instagramie, że samo pilnowanie wywaru zajęło jej synowi 12 godzin. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem. 

Mój syn Mikołaj zrobił swój pierwszy ramen. 12 godzin pilnował wywaru. Pozwólcie, że się pochwalę. Ten człowiek gotuje z prawdziwą pasją - napisała Katarzyna Nosowska na Instagramie.
 

Więcej interesujących materiałów o życiu gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Katarzyna Nosowska dba o relacje z Mikołajem od najmłodszych lat

W wywiadzie dla "Urody Życia" Katarzyna Nosowska wyznała, że od zawsze starała się dużo rozmawiać z synem. Jest w tym dobra, co ułatwiało sprawę. Dała mu dużo wolności i nauczyła odwagi, a także asertywności. Uważa, że jako rodzic ma prawo się mylić, a syn powinien jej o tym otwarcie mówić.

Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie, bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą – wyznała Nosowska w wywiadzie dla "Urody Życia".

Syn Katarzyny Nosowskiej ma wiele talentów

Syn Katarzyny Nosowskiej jest człowiekiem wielu talentów. Oprócz gotowania interesuje się także koszykówką i modelingiem. Mikołaj pracuje dla jednej z topowych polskich agencji - Model Plus. Oprócz tego pisze teksty piosenek i śpiewa. Miał okazję wystąpić ze swoją mamą podczas Męskiego Grania. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.