Zborowska ekscytuje się projektem... Andrzeja. To ogromny przewijak dla Nadziei. "Ja pier*olę, ale bydlę!". W tle łazienka

Zofia Zborowska naśmiewa się z projektu Andrzeja Wrony. Mąż aktorki zamówił dla dziecka drewaniany przewijak o niestandardowych rozmiarach. Publicznie drwi: Trzymajcie mnie! Przy okazji pokazała pięknie urządzoną łazienkę.

Zofia Zborowska zaprezentowała na InstaStories nowe akcesorium zaprojektowane specjalnie dla Nadziei. Przewijak, bo o nim mowa, wyszedł spod rąk profesjonalnego rzemieślnika, ale sam pomysł - z głowy Andrzeja Wrony. Niestandardowe wymiary dziecięcego mebelka zaskoczyły samą matkę, która nie spodziewała się tak dużej "przesyłki". 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. "Tęsknię za swoim ciałem"

Zofia Zborowska pokazuje nietypowy przewijak, a w tle łazienkę

Przyjechał nowy przewijak, który zaprojektował Andrzej. Ja jak zobaczyłam, to powiedziałam: Ale bydlę! Stolnicę, kochanie zamówiłeś, a nie przewijak - zaczęła aktorka.
Zobacz wideo Zofia Zborowska ekscytuje się ogromnym przewijakiem. "Ale bydlę!"

Zborowska nie kryła ironii. Jej zaskoczenie rozmiarem przewijaka było tak duże, że zdecydowała się na publiczne przekleństwa. Aktorka porównała wysokość dziecięcego akcesorium do wzrostu stojącej obok niego mamy - Marii Winiarskiej. Kobieta była niewiele wyższa od przywiezionego mebla.

Ja pie*dolę, trzymajcie mnie! Mama ma 165 cm wzrostu - zauważyła ze śmiechem.

Maria WiniarskaMaria Winiarska Instagram/ @zborowskazofia

W kolejnych nagraniach Zofia przekonywała, że twórca przewijaka zna się na swojej pracy. Już wcześniej wykonał na zamówienie Zborowskiej i Wrony oryginalną, drewnianą ramę lustra, która zawisła w łazience popularnej pary. Szafka pod umywalką to również jego dzieło. Aktorka potwierdziła swoje słowa kadrami z pięknie urządzonego pomieszczenia.

Żeby nie było, bardzo polecam Łukasza. Zobaczcie, jaką nam zrobił piękną... 

Nie dokończyła, ale pokazała. Rzeczywiście, brązowe kolory przełamane szarością świetnie komponują się z całym wnętrzem. 

Łazienka Zofii Zborowskiej i Andrzeja WronyŁazienka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony Instagram/ @zborowskazofia

Myślicie, że Zofia będzie na co dzień korzystała z tak nietypowego przewijaka? Andrzej pochwalił się kreatywnością. 

Doda, Emil StępieńDoda przyjechała na rozprawę rozwodową, jednak Emil się nie stawił. "Jestem wściekła"

Więcej o: