Zofia Zborowska na zdjęciach z dzieciństwa. Pojawiły się nawet fotki ze szpitala: Urodziłam swoją kopię

Zofia Zborowska niedawno urodziła córkę, której dała na imię Nadzieja. Aktorka zareagowała na liczne zapytania fanów, czy pokaże swoją pociechę w mediach społecznościowych. Opublikowała zdjęcia z dzieciństwa i przyznała, że Nadzieja wygląda dokładnie tak, jak ona w przeszłości.

Zofia Zborowska od kiedy poinformowała fanów, że jej rodzina się powiększyła, konsekwentnie nie pokazuje wizerunku córki na Instagramie. Chętnie porusza tematy związane z macierzyństwem, jednak na jej profilu nie znajdziemy zdjęć, na których widać Nadzieję. Aktorka wyszła jednak naprzeciw próśb fanów, którzy dopytywali, jak wygląda Nadzieja. By zaspokoić ich ciekawość, opublikowała zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Na niektórych z nich widać mamę Zofii, Marię Winiarską, która pozuje z córką ze szpitala. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMajdan o PiS: Traktują wyborców jak matołów. Rozenek: Pysiu!

Zofia Zborowska na zdjęciach z dzieciństwa 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para przez jakiś czas wstrzymywała się z publikacją radosnej nowiny w mediach. Aktorka po porodzie dała sobie czas, który spędziła tylko z najbliższą rodziną. Zosia pilnie strzeże wizerunku Nadziei i nie pokazuje jej na Instagramie. W odpowiedzi na liczne pytania fanów, jak wyglądała jej córka, pokazała zdjęcia samej siebie z czasu wczesnego dzieciństwa. W opisie przyznała, że Nadzieja jest jej kopią, a po tacie odziedziczyła jedynie oczy. 

Dla tych bardzo ciekawskich, jak wygląda Nadzia - właśnie tak. Urodziłam swoją kopię, tylko oczy ma po @w_kracze. A wasze pociechy w kogo poszły? W tatę? W mamę? W listonosza? - napisała aktorka.
 

Na zdjęciach widać młodą Zofię Zborowską. Uwagę fanów zwróciła bujna czupryna aktorki. Na innych kadrach Maria Winiarska prawdopodobnie po porodzie trzyma córkę na rękach. Na trzecim zdjęciu Zofia pozuje ze znanymi rodzicami. 

Szanuję fryz.
Elvis przy tobie może się ze swoją grzywką schować.
Jaka czupryna - czytamy.

Aira Marie BrownGdy miała dwa latka, świat okrzyknął ją żywą lalką Barbie. Tak wygląda po latach

Wygląda na to, że aktorka w najbliższej przyszłości nie zamierza pokazywać córki. 

Więcej o: