Mandaryna z dziećmi na weselu. Internauci zachwyceni ich stylizacjami! "Pięknie ci w czerwieni, a Martusia no boska w tym różu"

Mandaryna z Fabienne i Xavierem udała się na wesele, czym pochwalili się w sieci. Pod ich wspólnymi zdjęciami znalazła się masa miłych słów.

Sezon wesel trwa w najlepsze. Gwiazdy i celebryci chętnie towarzyszą parom młodym w tym ważnym dniu i chętnie dzielą się zdjęciami z przyjęć weselnych. Tak też zrobiła Marta Wiśniewska, która wraz z córką i synem właśnie w ten sposób spędzili miniony weekend.

Zobacz wideo Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak

Mandaryna z dziećmi na weselu. Internauci zachwyceni ich stylizacjami!

Marta, Fabienne i Xavier Wiśniewscy przyjęli zaproszenie od państwa młodych i świętowali z nimi ich dzień. Ze zdjęć, jakie opublikowała Mandaryna i jej córka, można wnioskować, że zabawa się udała, a dobre humory ich nie opuszczały. Internauci są zachwyceni rodzinnymi fotkami, o czym dali znać w komentarzach. Zwrócili też uwagę na stroje, w jakich na weselu pojawiła się Mandaryna i jej dzieci

Piosenkarka założyła różowy garnitur, do którego dobrała długi łańcuszek i sporych rozmiarów kolczyki. Fabienne zdecydowała się na modną w ostatnim czasie bieliźnianą sukienkę w kolorze czerwieni, natomiast Xavier do czarnych spodni założył białą koszulę z krótkim rękawem, a na nią dzianinową kamizelkę w ciemnym kolorze. 

Pięknie ci w czerwieni, a Martusia no boska w tym różu.
To garnitur? Masz zdjęcie całego? I przede wszystkim, gdzie kupiłaś?
Ale wszyscy pięknie wyglądacie - zachwycają się internauci.

Mandaryna, Fabienne i Xavier dostali masę miłych komentarzy, jednak nie wszyscy mogli liczyć na komplementy po tym, jak pokazali weselne stylizacje. Karolina Pisarek, Sylwia Bomba czy Kasia Dziurska zostały mocno skrytykowane za wybór sukienek na wspomnianą uroczystość.

ZOBACZ: Julia Wieniawa inspirowała weselną kreacją, ale gwiazdy popełniały faux pas. Koronki, prześwity... Szkoda panien młodych

Więcej o: