Izabela Janachowska powróciła do "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zachwyciła w ciemnej kreacji. "Ozdoba tego programu"

Izabela Janachowska sprawdziła się w nowej roli. W "Tańcu z Gwiazdami" pojawiła się nie jako tancerka, ale jako współprowadząca. Jak ocenili ją widzowie?

Kilka tygodni temu okazało się, że Izabela Janachowska wraca do telewizji Polsat, a dokładniej do programu "Taniec z Gwiazdami". Jednak nie w roli tancerki, a w roli prowadzącej. Jak jej poszło?

Izabela Janachowska, Paulina SykutJanachowska odnosi się do zarzutów o "wygryzieniu" Pauliny Sykut

Zobacz wideo Izabela Janachowska odwiedziła budowę swojego domu

Izabela Janachowska wróciła do "Tańca z Gwiazdami". Jak sobie poradziła?

Plotek jako pierwszy podał informację o tym, że Izabela Janachowska znów pojawi się w tanecznym show, po tym, jak zrezygnowała z pracy w TVN-ie. Tancerka szybko potwierdziła, że faktycznie przyjęła ofertę. Jak wyjaśniła, jest entuzjastycznie nastawiona do powrotu do show, z którym pożegnała się kilka lat temu. Teraz jednak nie będzie partnerować w tańcu, a współprowadzić show. 

Debiutując w tej roli, pojawiła się w granatowej sukni do ziemi. Kreacja z asymetryczną górą i rozcięciem na dole była dość minimalistyczna, ale bardzo elegancka. Janachowska nie szalała też z dodatkami i fryzurą. Miała na sobie delikatną biżuterię, srebrne sandałki, a pofalowane włosy zaczesała na bok. W komentarzach w mediach społecznościowych programu nie brakuje komplementów. Internauci ocenili też jej debiut w nowej roli. 

Iza świetnie! Ozdoba tego programu!
Pani Iza świetnie sobie radzi! Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
Piękna prowadząca - czytamy na Instagramie i Facebooku.

Izabela Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Izabela Janachowska swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła właśnie od przygody z "Tańcem z Gwiazdami". Pojawiła się w pierwszej edycji show emitowanej na Polsacie, partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Odeszła z powodu kontuzji. Później odnalazła się w tematyce ślubnej, a jej potencjał dostrzegł zarząd TVN, który nawiązał z nią współpracę. Poprowadziła kilka formatów, w tym np. "Panny młode ponad miarę" czy "Śluby marzeń".

Mąż Janachowskiej wspomina początki związku. 'Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami'Izabela Janachowska na randce z mężem. Wybrała top z czarnymi piórami

Więcej o: