Anna Lewandowska w stylowym kostiumie kąpielowym. Kupiła go w Zarze. Ozdobna falbana robi robotę

Anna Lewandowska ma w swojej szafie ubrania, za które trzeba zapłacić prawdziwy majątek. Trenerka nie ukrywa, że lubi zestawy od znanych projektantów. Jednak w jej garderobie można znaleźć elementy kupione w sieciówkach. Fioletowy strój kąpielowy zrobił furorę, a my wiemy, ile kosztuje.

Anna Lewandowska ma wierne grono fanek, które śledzą nie tylko jej życie prywatne, czy zdrowy styl życia, ale również podpatrują, w czym pokazuje się trenerka. "Lewa" jest zadbaną kobietą i stara się trzymać balans w życiu. Mimo że jej życie kręci się wokół treningów, nie zakłada tylko sportowych stylizacji. Podczas urlopu na Instagramie zaprezentowała prawdziwą modę plażową, ale za większość z jej kostiumów trzeba słono zapłacić. Tym razem Anna Lewandowska pokazała się w stroju z sieciówki, którego cena nie przyprawia o zawrót głowy. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska zorganizowała Q&A. Odpowiedziała na pytania o alkohol

Rafał MaślakŻona Rafała Maślaka urodziła! "Wreszcie razem"

Anna Lewandowska w stroju kąpielowym z popularnej sieciówki 

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet. Nie tylko motywuje je do zmiany nawyków żywieniowych, ale udowadnia, że nawet mając miliony na koncie, można znaleźć modne elementy garderoby w sieciówkach, zamiast wydawać fortunę na ubranie z metką znanego projektanta. "Lewa" jest wielką fanką luksusowych marek, ale nie przestała robić zakupów w ogólnodostępnych sklepach odzieżowych. 

Na Instagramie można znaleźć profil modowy, na którym analizowane są stylizacje trenerki i wraz ze zdjęciami Ani w danym ubraniu widać, gdzie je kupiła. Lewandowska wzięła udział w nowej kampanii swojej linii z kosmetykami i pojawiła się w niej ubrana w fioletowy strój kąpielowy z Zary. Jednoczęściowy kostium, który odkrywa ramiona, ozdobiła szeroka falbanka. Kosztuje jedynie 119 złotych.

Strój kąpielowy z Zary - czytamy na profilu.
 

Anna DereszowskaDereszowska w schronisku owianym złą sławą. Fani: Kto panią tak zmanipulował

Jak wam się podoba ten model? Trzeba przyznać, że idealnie leży na Annie Lewandowskiej. 

Więcej o: