"Ludzie pytają mnie, dlaczego karmię swoje dziecko jak ptak". Dumnej mamie oberwało się na TikToku

Dla autorki TikToka w sposobie karmienia syna nie ma nic dziwnego. Inaczej uważają jednak osoby, które licznie komentują wiralujące nagranie. Choć pojawiło się kilka głosów matek, które stosują takie same praktyki, krytyki jest znacznie więcej.

Alice Blender to TikTokerka, która wrzuca nagrania o tematyce lifestylowej. Młoda mama promuje m.in. weganizm oraz holistyczne podejście do życia. Często pokazuje też, jak wygląda jej życie codzienne oraz w jaki sposób wychowuje syna. Jedna metoda Alice wywołała burzę w sieci. Słusznie?

Córka Sylwii Bomby podkrada jej kosmetyki!Bomba zostawiła córkę z kosmetyczką. W ruch poszły pędzle i kolorowe kosmetyki

Zobacz wideo Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy

TikTokerka pokazała, w jaki sposób karmi syna. To normalne?

Alice bardzo często pokazuje, jak wygląda jej życie rodzinne i podejście do różnych tematów, dotyczących wychowania dzieci. Na filmie, który wywołał oburzenie, widzimy, jak 21-letnia kobieta odgryza małe kawałki jabłka, które lądują na stoliczku, przy którym je mały Fern. Nagranie zostało opatrzone podpisem "Kiedy ludzie pytają mnie, dlaczego karmię swoje dziecko jak ptak". W tle słyszymy natomiast następujące słowa "To ci się nie podoba? Czy może po prostu mnie nie lubisz?". Całość możecie zobaczyć pod tym linkiem. Internauci twierdzą w komentarzach, że metoda Alice jest obrzydliwa i niczym nie da się jej uzasadnić - przecież mogła owoc pokroić za pomocą noża. Poza tym, po co pokazywać takie wideo w sieci? Wiele osób nie widzi w tym żadnego celu, a jedynym efektem obejrzenia materiału jest niesmak. Kto przesadził? Część oglądających dodała, że w taki sposób Alice może przekazać dziecku szkodliwe bakterie!

Chris z 'Hotelu Paradise' i Monika Czajkowska"Hotel Paradise". Chris został ojcem. Pokazał zdjęcia z partnerką i dzieckiem

Drugi front postanowił bronić zachowania TikTokerki, zauważając, że wiele mam stosuje taką praktykę i nie ma w tym nic niezwykłego. Ta grupa internautów w ten sposób zauważa, że hejterzy jak zwykle robią z igły widły i szukają jedynie dziury w całym.

Więcej o: