"Rolnik szuka żony" będzie miało konkurencję! Znamy szczegóły nowego show. "Będą odizolowani od świata zewnętrznego"

Niebawem mają ruszyć nagrania nowego miłosnego reality show. Czy produkcja będzie konkurencją dla programu "Rolnik szuka żony"?

Pogramy telewizyjne o poszukiwaniu miłości przed kamerami na oczach tysięcy widzów cieszą się w Polsce ogromną popularnością - Telewizja Polska może pochwalić się np. "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony", które prowadzi Marta Manowska. Drugi z programów ma na tyle dobrą oglądalność, że stale pojawiają się jego nowe edycje. Czy show będzie zagrożone?

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Życie na wsi" - Polsat szykuje nowy program. Marta Manowska będzie miała konkurencję

Okazuje się, że jeszcze jedna ze stacji chce zaproponować swoim widzom show, w którym uczestnicy będą szukać miłości w gospodarstwie rolnym. Program, który ma powstać, będzie się jednak nieco różnić od "Rolnik szuka żony".

W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku 20-55 lat, którzy zamieszkają w gospodarstwie rolnym. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem będzie wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych, a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku będzie rejestrowany przez kamery i mikrofony - podał portal Wirtualne Media.

Ponoć uczestnicy nie będą mieć łatwo, bo mają mieć zapewnione gorsze warunki. Bohaterowie show będą musieli przetrwać w opuszczonym gospodarstwie z ograniczonymi zasobami - bez dostępu do nowych technologii, bieżącej wody, ogrzewania. Zdobycie udogodnień będzie jednak możliwe. Udogodnienia lub ułatwienia będą zdobywane przez uczestników własną pracą w gospodarstwie zgodnie z instrukcjami ekspertów albo dzięki udziałowi w zadaniach zręcznościowych przeprowadzanych przez osobę, która zostanie wskazana przez produkcję.

Każdy etap rozgrywki będzie kończył się nominacją uczestników do "pojedynków". Po przeprowadzeniu takiego "pojedynku" osoba przegrywająca będzie kończyć swój udział w audycji i będzie opuszczać gospodarstwo. Uczestnik, który uczestniczyć będzie do ostatniego dnia audycji i wygra ostatni, finałowy "pojedynek", zostanie zwycięzcą reality show i otrzyma nagrodę pieniężną - dodaje portal.

Casting do programu rozpoczął się kilka dni temu i ma zakończyć się we wrześniu. Wtedy też najprawdopodobniej odbędą się nagrania show, które mają potrwać przez miesiąc. Portal Wirtualne Media nieoficjalnie dowiedział się, że program najprawdopodobniej zostanie wyemitowany wiosną 2022 roku. "Życie na wsi" pokaże Polsat, ale niewykluczone, że audycja znajdzie się w ramówce innej stacji z portfolio Telewizji Polsat.

Myślicie, że "Życie na wsi" będzie dużą konkurencją dla "Rolnik szuka żony"? Kto mógłby zostać prowadzącym?

Więcej o: