Małżeństwo z Walii pobiło rekord Guinnessa. Żonę i męża różni 56 centymetrów. Chloe ma 162 cm, a James około 109

Chloe i James tworzą dość nietypową parę - w tym związku to kobieta jest wyższa od partnera i to dość sporo! Różnica jest na tyle duża, że państwo Lusted pobili rekord Guinnessa w kategorii małżeństwo z największą różnicą wzrostu.

Małżeństwo z Walii niedawno otrzymało informację o nie lada wyróżnieniu. Ich nazwisko zapisało się w historii rekordów Guinnessa. Wszystko przez to, że James cierpi na rzadko spotykaną odmianę karłowatości. Para wspominając ślub i wesele, pokazuje zdjęcia - pan młody, aby pocałować świeżo upieczoną małżonkę musiał stanąć na kilku skrzynkach!

Zobacz wideo Iwona Kompala pokazała nagrania ze swojego ślubu i wesela

Związek Chloe i Jamesa obfituje w nietypowe sytuacje

Para poznała się w 2012 roku w jednym z walijskich pubów. I choć jak przyznaje Chloe, wcześniej zwracała uwagę na wysokich mężczyzn, między nią a Jamesem od razu zaiskrzyło. Po czterech latach Chloe i James zdecydowali się pobrać. W ich życiu nie brakuje krępujących sytuacji. Kobieta wspomina sytuację, kiedy jako narzeczeni byli na kolacji - obsługująca ich kelnerka myślała, że Chloe pojawiła się w lokalu z dzieckiem i... przyniosła Jamesowi kredki oraz kolorowankę. Dopiero niski głos mężczyzny wyprowadził ją z błędu. Na szczęście James ma do siebie ogromny dystans i wiele takich sytuacji zwyczajnie obraca w żart.

Doszedłem do momentu, w którym stwierdziłem, że nie pozwolę, by choroba sprawowała nade mną kontrolę, to ja jestem jej panem. Chciałem być taki sam jak wszyscy i po prostu przeżywać wielkie chwile w małym ciele - wyznał na Instagramie.

Chloe i James udowadniają, że każdy znajdzie swoją bratnią duszę

James jest aktorem i prezenterem telewizyjnym. Poślubił kobietę, z którą łączy go niesamowite uczucie. Para doczekała się też dziecka - córka Olivia rośnie jak na drożdżach! James udowadnia, że niezależnie od przeciwności losu można iść przez życie z podniesioną głową i spełniać marzenia.

Więcej o: