Paulina Krupińska świętuje urodziny. Dodała wyjątkowe zdjęcie. To naprawdę ona?!

Paulina Krupińska obchodzi 34. urodziny. Z tej okazji modelka pokazała zdjęcie z przeszłości. W komentarzach komplementy i życzenia - również od kolegów i koleżanek z show-biznesu.

Paulina Krupińska przyszła na świat 22 czerwca 1987 roku. Modelka i gospodyni "Dzień Dobry TVN" świętuje więc właśnie 34. urodziny. Z tej okazji wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa i na Instagramie pokazała swoje stare zdjęcie z tego okresu.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska chwali się nowym talentem. Namalowała obraz

Zobacz wideo Paulina Krupińska chwali się nowym uśmiechem. "Wreszcie założyłam aparat"

Nie zabrakło też nieco sentymentalnego, ale też pełnego optymizmu wpisu. Miss Polonia 2012 przyznaje w nim, że przychodząc na świat, spełniła marzenie rodziców. 

34 lata temu, 22 czerwca o 00.55 przyszłam na świat bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając marzenie rodziców. Urodziłam się szybko i mama mówiła, że życzyłaby każdej kobiecie tak lekkiego porodu - zaczęła. 

Krupińska dodała, że uczucie lekkości towarzyszy jej całe życie. 

Może dzięki temu tak mi lekko na serduchu i lekko ze sobą, lubię tę 34 letnią kobietę i mam nadzieje, że zawsze tak będzie. Czekam na kolejne piękne lata mojego życia, jak będą piękne i kolorowe zależy tylko ode mnie i od ludzi, którzy są mi bliscy 0 zakończyła. 

Pod obszernym wpisem znalazła się urocza fotografia. Pochodzi z czasów, kiedy Krupińska była uroczym i uśmiechniętym maluchem. 

 

Radosław Majdan"Kiedyś byłem małym chłopcem, hej". Dziś to mąż jednej z największych gwiazd TVN-u

Internauci i gwiazdy składają życzenia

Wpis Pauliny Krupińskiej wzbudził spore zainteresowaniem. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla solenizantki. Te składali nie tylko fani, lecz także gwiazdy. 

Cudowności - pisała Joanna Koroniewska. 
Sto lat - życzyła Magda Steczkowska
Najlepszego, ziom - napisał Damian Michałowski, z którym Krupińska współprowadzi "Dzień dobry TVN". 

Wśród komentarzy nie zabrakło też uwag odnoszących się do samej fotografii. Fani modelki przyznali, że choć wiele się zmieniło, to spojrzenie Krupińskiej pozostaje takie samo. 

Piękna jak zawsze. 
Oczka zostały te same. Samych najpiękniejszych chwil - czytamy. 

My również dołączamy się do tych życzeń. 

Więcej o: