Kibice zawiedzeni ostatnim meczem Polaków. Ale nie Klara Lewandowska. Trenerka pokazała, jak córka wspiera ojca

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Żona piłkarza pokazała, jak ich córka przygotowała się na mecz Polski z Hiszpanią, w sobotę o 21.

Przed reprezentacją Polski w piłce nożnej kolejna mecz na Euro 2020. Tym razem biało-czerwoni zmierzą się z drużyną Hiszpanii. Do meczu jeszcze kilka godzin, ale Klara Lewandowska, córka kapitana naszej drużyny, Roberta Lewandowskiego, już jest przygotowana do kibicowania.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska trenuje na plaży, ale nie jest sama. Towarzyszy jej znany przystojniak

Zobacz wideo Anna, Klara i Lara Lewandowskie będą kibicowały reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją

Klara Lewandowska kibicuje ojcu przed meczem

W miniony poniedziałek biało-czerwoni, w swoim pierwszym meczu na Euro 2020, zmierzyli się ze Słowacją. Delikatnie mówiąc, mecz nie poszedł im najlepiej. Wojciech Szczęsny po niefortunnej interwencji strzelił samobójczego gola i nasza reprezentacja przegrała 1:2. Nie popisał się także Grzegorz Krychowiak, który wyleciał z boiska po czerwonej kartce.

Choć wielu fanów piłki nożnej zwątpiło w wygraną w meczu z Hiszpanią, to nasi piłkarze na pewno mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich. Partnerki sportowców za każdym razem trzymają za nich kciuki i relacjonują w mediach społecznościowych, jak kibicują. Piłkarzy wspierają także ich pociechy. Chyba każdy mecz swojego ojca ogląda Klara Lewandowska, która jak się ostatnio okazało, ekscytuje się na widok Wojtka Szczęsnego w telewizji. Dziewczynka już jest gotowa na mecz Polska - Hiszpania. Klara, która przebywa z mamą i siostrą na Majorce, już założyła piłkarską koszulkę w biało-czerwonych barwach i z napisem Lewandowski. W ręku trzyma też flagę Polski.

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Wy kibicujecie?

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina pokazuje obrzydliwe wiadomości, jakie dostaje od pseudokibiców

Więcej o: