Krzysztof Radzikowski z "Goggleboxa" przygotowuje się na narodziny dziecka i zdradza jego płeć. "Planowo za trzy tygodnie"

Krzysztof Radzikowski już niedługo zostanie ojcem. Uczestnik programu "Googlebox. Przed telewizorem" w ostatnich dniach nie próżnował i zabrał się za skręcanie mebelka do pokoju dziecka. Przy okazji wyjawił płeć malucha.

Krzysztof Radzikowski to jeden z utytułowanych polskich strongmanów. Na swoim koncie ma między innymi tytuł Mistrza Europy w Wyciskaniu Belki 2009 oraz pobity rekord Guinnessa w trzymaniu młotów w górze. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wraz z innymi uczestnikami komentuje oglądane programy telewizyjne. Obecnie czeka na narodziny dziecka, które już niedługo pojawi się na świecie.

Zobacz wideo

Krzysztof Radzikowski będzie miał syna

Krzysztof Radzikowski na co dzień bardzo rzadko porusza temat swojego życia prywatnego. Tym większe było zaskoczenie internautów, gdy pod koniec ubiegłego roku na jego Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie. Strongman opublikował fotografię z USG, pod którą poinformował, że wraz z ukochaną zostaną rodzicami. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami i Radzikowski wziął się poważnie za przygotowania. W jednym z ostatnim postów pochwalił się skręcaniem mebelka dla malucha.

Planowo za trzy tygodnie, a może zrobi niespodziankę i wyskoczy na świat wcześniej – napisał sportowiec.

Szymon Hołownia"Mam talent!". Już nie Szymon Hołownia! Wiadomo, kto będzie nowym prowadzącym show

Dodał również znaczące w hasztagi, w których zdradził płeć oczekiwanego dziecka. Okazało się, że będzie to chłopiec

#syn #babyboy – czytamy.
 

Internauci nie zawiedli i dopingowali przyszłego ojca w jego działaniu.

Z wyczuciem tym śrubokrętem - czytamy w jednym z komentarzy pod fotografią.

Pojawiła się też lawina gratulacji i ciepłych słów dla sportowca. Wiele osób życzyło mu powodzenia i szczęśliwego rozwiązania dla jego ukochanej. Niektórzy wspominali również czasy, gdy byli dokładnie na tym samym etapie, co Radzikowski i czekali na nowego członka rodziny. 

Reese Witherspoon - przepis na zdrowy koktajlW "Gotowych na wszystko" grała piękną Gabi. Jak dziś wygląda? Pokazała się bez makijażu

Więcej o: