Jarosław Bieniuk przygotował taras na sezon letni. Jest przytulnie! Pomogła mu partnerka: Mój ogrodnik

Jarosław Bieniuk dodał na InstaStories nagrania, na których pokazał swój odmieniony taras. W przygotowaniach miejsca do sezonu letniego pomogła mu partnerka, Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk pochwalił się na Instagramie, jak spędza czas z ukochaną, modelką Zuzanną Pactwą. Filmik został nagrany na jego tarasie. Były piłkarz mieszka nad samym morzem, widoki więc ma przepiękne. Nic dziwnego, że zdecydował się przygotować miejsce na sezon letni. Wreszcie będzie mógł w takich okolicznościach przyjmować gości.

Zobacz wideo Tak mieszka Bieniuk

Jarosław Bieniuk przygotował taras na sezon letni

Na InstaStories Jarosława Bieniuka znalazło się nagranie, na którym zrelacjonował to, jak urządzał miejsce z pomocą partnerki.

Mój ogrodnik - napisał rozczulony.

Maja Hyży, Grzegorz HyżyMenedżer Hyżego odpowiada na zarzuty Mai. "Dorośli po rozwodzie"

Jarosław Bieniuk pokazał tarasJarosław Bieniuk pokazał taras Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Widzimy, że znalazło się na nim sporo zieleni oraz ozdobnych roślin w wielkich donicach. Ważnym punktem wystroju jest grill, a także stół, przy którym ustawiono krzesła w różnych pastelowych kolorach. Nie zabrakło także miejsca do wygodnego wypoczynku.

Taras prawie gotowy na sezon letni - pochwalił się były piłkarz.

Jarosław Bieniuk pokazał tarasJarosław Bieniuk pokazał taras Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Jarosław Bieniuk razem z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem na co dzień mieszka w Gdyni. Ich dom położony jest nad samym Bałtykiem, a gospodarz często chwali się widokiem, jaki ma z okien lub z podwórka. I wcale się nie dziwimy. A jak w ogóle wygląda jego dom? Jest piętrowy, w środku dominują jasne barwy. Nie brakuje w niej pamiątek po zmarłej Annie Przybylskiej, na półkach i na ścianach znajduje się wiele jej zdjęć.

Monika Richardson zamiesza z nowym ukochanymNowy związek Moniki Richardson kwitnie. Zamieszka z ukochanym w centrum miasta

Tarasy gwiazd

Bieniuk to kolejna gwiazda, która przygotowuje się na sezon. Niedawno Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się swoim balkonem, na którym razem z pasierbicą sadziła kwiaty. U niej jest bardzo przytulnie. Ważne miejsce zajmuje stolik, przy którym razem z bliskimi może spędzać czas.

Więcej o: