"Love Island". Stella i Piotr zrezygnowali z łóżkowych igraszek. Powód? "Trzeba oszczędzać siły"

Stella i Piotr z "Love Island" po zakończeniu programu nadal są szczęśliwą parą. Jednak ich życie wymaga pewnych wyrzeczeń. Kariera Piotra spowodowała, że musieli na jakiś czas zrezygnować z seksu.

Stella i Piotr, byli uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości", wciąż są razem i cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Ostatnio zdradzili, że Piotr rozpoczyna karierę sportową. Wiąże się z nią dużo intensywnej pracy i sporo wyrzeczeń, także w łóżku.

Natalia OreiroNatalia Oreiro świętuje 44. urodziny. Na Instagram wrzuciła odważną sesję zdjęciową

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

"Love Island". Stella i Piotr musieli postawić na wstrzemięźliwość

Piotr zadebiutował ostatnio jako zawodnik Fame MMA. Jednak życie sportowca nie jest takie przyjemne, jak się wydaje. Przygotowania do pierwszej walki były intensywne - musiał zadbać nie tylko o zdrową dietę i ciężkie fizycznie treningi. Przed starciem oszczędzał siły, a dotyczyło to także łóżka. Dlatego para postawiła na wstrzemięźliwość.

Przygotowania są ciężkie, szczególnie, że są krótkie i bardzo intensywne, więc trzeba oszczędzać siły. Ale to nie jest tak, że smutna chodzisz całkiem? - zapytał swoją dziewczynę Piotr w rozmowie z portalem Pomponik.pl

Stella była nieco zaskoczona tak bezpośrednim pytaniem, które ją rozbawiło.

Jak widać - powiedziała uśmiechnięta.

Katarzyna Dowbor/ Anna Guzik"Nasz Nowy Dom" znika z anteny. Anna Guzik tłumaczy decyzję w komentarzach

Dodała także, że wystarczy jej towarzystwo Piotra. Jak się później okazało, wyrzeczenia opłaciły się, bo Piotr odniósł sukces i wygrał swoją pierwszą walkę z bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Stella i Piotr są jedną z najpopularniejszych par z programu. Aktywnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych. Stworzyli parę już w pierwszym odcinku "Love Island" i dotrwali w niej do końca. Mimo że nie wygrali i odpadli przed finałem show, oboje mają pokaźną liczbę fanów na Instagramie i mogą liczyć na liczne współprace reklamowe. Po powrocie do Polski Stella przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała z Piotrem. Miłość kwitnie.

Więcej o: