"Nasz Nowy Dom" znika z anteny, a w jego miejsce pojawi się nowy program. Anna Guzik tłumaczy, czy to ostateczna decyzja

"Nasz nowy dom" już niedługo zniknie z ekranów. Na jego miejsce zaplanowano nową produkcję, którą poprowadzi Anna Guzik. Gwiazda uspokoiła jednak fanów, że nie mają się o co martwić.

"Nasz nowy dom" to program, który cieszy się ogromną sympatią widzów. Kiedy poinformowano o zakończeniu zdjęć, fani nie ukrywali zaniepokojenia. W jego miejsce pojawi się nowy format - "Wolni od długów", który poprowadzi aktorkaAnna Guzik. Ta jednak szybko uspokoiła zatroskanych widzów i wyjaśniła, że to nie koniec remontów z Katarzyną Dowbor. Program jest cykliczny i ma jedynie przerwę, zaś nowe odcinki pojawią się w jesiennej ramówce.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek buduje dom. Szelągowska urządzi jej wnętrza? "Bardzo ją cenię"

Anna LewandowskaLewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty mieszkania

"Nasz nowy dom" i "Wolni od długów". Czy jeden program zastąpi drugi?

W sieci pojawiło się wiele komentarzy od widzów programu "Nasz nowy dom", którzy martwią się o jego przyszłość. Piszą o tym nawet pod zdjęciem Anny Guzik, która opublikowała wspólną fotkę z Katarzyną Dowbor.

Już w przyszłym tygodniu ruszamy z programem "Wolni od długów "! Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością. Dziękuję wspaniałej Kasi Dowbor za zapowiedź i podwiezienie mnie pod przyszły czwartek! - napisała Anna Guzik na Instagramie.

Zaniepokojeni fani od razu zareagowali, myśląc, że nowy program wygryzie z anteny "Nasz nowy dom".

Nie... zostawcie "Nasz nowy dom" - padły głosy sprzeciwu.

Anna Guzik wyjaśniła, że tak się nie stanie.

Program "Nasz nowy dom" nadal będzie emitowany, od przyszłego sezonu - odpowiedziała aktorka.

Fani programu 'Nasz nowy dom' stanęli w jego obronieFani programu 'Nasz nowy dom' stanęli w jego obronie fot. instagram.com/anna_guzik_

 

Julia WieniawaWieniawa pokazała młodszą siostrę. Wiktoria nie poszła w jej ślady, ale też ma talent

Widzowie nie mają się więc o co martwić. "Nasz nowy dom" to program sezonowy, który ma coroczną, letnią przerwę. Nowy sezon ruszy w jesiennej ramówce Polsatu. Tymczasem, widzowie będą mogli oglądać nowy format "Wolni od długów". Jak sugeruje nazwa, w programie pomoc otrzymają Polki i Polacy, którzy wpadli w spiralę długów i nie potrafią sobie z tym poradzić. Eksperci: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek i Anna Bufnal podsuną odpowiednie rozwiązania i postarają się wyciągnąć dłużników z kłopotów finansowych.

Więcej o: