Anna Lewandowska o niedoskonałościach swojego ciała. Ma sposób, jak z nimi walczyć

Anna Lewandowska dodała na Instagramie zdjęcie z siłowni. Dodała przy okazji osobisty wpis, w którym opisała, jakie ma niedoskonałości.

Anna Lewandowska po raz kolejny pokazała zdjęcie z siłowni, gdzie spędza naprawdę sporo czasu. Pozuje na nim po zakończonym treningu. Trenerka zdecydowała się podzielić z obserwatorami swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego, jakie jej ciało ma niedoskonałości. Fani są poruszeni, że zdobyła się na takie wyznanie.

Zobacz wideo Laura skończyła rok

Anna Lewandowska o swoich niedoskonałościach

Lewandowska zaczęła od tego, że dzięki ćwiczeniom w jej organizmie szaleją endorfiny, a ona nie może przestać się uśmiechać. Następnie skupiła się na swoim ciele, które "jest narzędziem jej pracy".

Pracy, którą wykonuję systematycznie i z pełnym zaangażowaniem, bo robię to, co naprawdę kocham! Mimo ogromnego wysiłku pod tymi getrami kryje się mnóstwo niedoskonałości - popękane naczynka, pajączki, cellulit (czy któraś z nas go nie ma?), rozciągnięta skóra na brzuchu po dwóch ciążach... Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne i... nie musi być! - podzieliła się swoimi przemyśleniami.
 

Trenerka zapewniła, że nauczyła się je akceptować, "wrzuciła na luz".

Dbam o nie, bo dbam o swoje zdrowie! Dbam o to, co jem, świadomie podchodzę do regeneracji i... sprawia mi to totalną radochę! - dodała.

Anna LewandowskaLewandowska chwali się popisami Klary na siłowni. Przypadek pokazała jej twarz

Internauci cieszą się, że Anna Lewandowska głośno porusza takie kwestie i przyznaje, że nie jest idealna:

W końcu to ktoś tak pięknie ujął.
I za to właśnie cię uwielbiam! Za prawdę, za akceptację i za zdrowe podejście. A tak przy okazji - jesteś piękna nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.
Za takie podejście wszystkie mamy cię kochają - piszą poruszone fanki.

To kolejny raz, kiedy Anna Lewandowska podejmuje kwestię samoakceptacji. Kilka miesięcy temu dodała nagranie, które jednak zostało uznane za body shaming i fat shaming. Trenerka wtedy przeprosiła "wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte filmikiem". 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska odniosła się do afery związanej z body shamingiem. Nie wspomniała o pozwach

Więcej o: