Lara Gessler zdradziła, ile przytyła w ciąży. Zaledwie kilka miesięcy później wróciła do starej wagi. Wiemy, co jej pomogło

Lara Gessler odpowiadała na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło tego, ile przytyła w ciąży i czy łatwo było jej wrócić do dawnej sylwetki.

W październiku Lara Gessler po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Nena, której ojcem jest mąż restauratorki, Piotr Szeląg. Córka Magdy Gessler dość długo trzymała wiadomość o ciąży w tajemnicy, jednak kiedy ogłosiła radosną nowinę na Instagramie, chętnie dodawała zdjęcia i pokazywała powiększające się krągłości. Jednak dopiero teraz zdradziła, ile wtedy przytyła.

Zobacz wideo Magda Gessler o córce i wnuczce

Lara Gessler o powrocie do dawnej sylwetki

Rodzice często pokazują, jak mija im czas we troje. Nie ukrywają twarzy dziewczynki, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda i do kogo jest podobna. Lara mimo obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem znalazła czas, by porozmawiać ze swoimi fanami. Urządziła Q&A, w którym mogli zadawać pytania. Jedno z nich dotyczyło jej sylwetki.

Ile przytyła pani w ciąży? Czy łatwo było wrócić do dawnej sylwetki? - brzmi.

Lara GesslerLara Gessler pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży

Lara postanowiła na nie odpowiedzieć i zdradziła, co tak naprawdę jej pomogło.

14 kg. Przy karmieniu piersią, biorąc pod uwagę, że jako młoda dziewczynka/dziewczyna dużo ćwiczyłam, to tak.

Lara Gessler odpowiada na pytania fanówLara Gessler odpowiada na pytania fanów Screen z Instagram.com/ lara_gessler

O tym, jak duże znaczenie ma aktywny tryb życia, mówiły już także inne mamy, w tym m.in. Anna Lewandowska i Sara Boruc. Trenerka podkreślała, że dzięki temu bardzo łatwo było jej wrócić do formy - zajęło jej to zaledwie kilka tygodni. Postanowiła także wesprzeć inne ciężarne i przygotowała dla nich zestawy ćwiczeń, które pomogą im utrzymać ciało w formie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska prezentuje sylwetkę tydzień po porodzie. "Macierzyństwo dodaje mi skrzydeł"

Boruc, czekając na narodziny syna, starała się zdrowo odżywiać i uprawiała sporty, oczywiście ciągle była pod kontrolą specjalistów. Ona także w krótkim czasie pozbyła się krągłości, które pojawiły się u niej podczas ciąży.