Internauci martwili się o córkę Moniki Mrozowskiej. Aktorka wrzuciła jej najnowsze zdjęcie. "Obłęd!"

Nowy post Moniki Mrozowskiej uspokoił jej fanów. W końcu dowiedzieli się, co dzieje się z najstarszą córką aktorki, "Karolcią". Nie ukrywa zachwytów nad nią.

Monika Mrozowska poświęciła ostatni post na Instagramie najstarszej córce. Zrobiła to, ponieważ internauci zastanawiali się, co dzieje się z siedemnastoletnią Karoliną. Aktorka uspokoiła wszystkich ciekawskich i wyjaśniła, dlaczego nastolatka nie jest gwiazdą jej social mediów.

klasyczny bobModne fryzury na 2021 rok. Królują naturalne cięcia i odważne kolory

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Monika Mrozowska wrzuciła nowe zdjęcia najstarszej córki. Fani: Obłęd!

W styczniu na świat przyszłą czwarta pociecha gwiazdy "Rodziny zastępczej". Monika Mrozowska urodziła syna Lucjana. Chłopiec szybko stał się głównym bohaterem Instagrama znanej mamy, która musiała tłumaczyć internautom, dlaczego nie publikowała na przykład zdjęć z najstarszą córką. 

Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich social mediach najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że Karolcia ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo jest już na tyle duża (co, niestety, widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie. Także to, że kogoś nie ma na zdjęciu, wcale nie oznacza, że przestał istnieć. Wczoraj na przykład była u nas Misheel, zdjęć nie było, ale przyrzekam na pysznego pączka, pierogi i pizzę, które wczoraj razem pochłonęłyśmy, że siedziała przez kilka godzin obok mnie na kanapie.
Ps. Marzę o tym, żeby jeszcze kiedyś zmieścić się w tę kieckę Karoli z pierwszego zdjęcia i wyglądać w niej choć w 10 proc. jak moja córka - dodała, podkreślając, że Karolina wygląda w czarnej sukience świetnie.
 

Internauci odetchnęli z ulgą i z prędkością światła ruszyli komentować post Mrozowskiej. Posypały się komplementy pod adresem Karoliny, która już w lipcu będzie obchodzić 18. urodziny.

Piękne! Jesteście jak siostry.
Omg! Karolina ogień! Przepiękna. A co do ciebie, Moniko, to zmieścisz się w tę kieckę szybciej, niż ci się wydaje.

Monika MrozowskaMrozowska karmi piersią Lucka na oczach fanów. "Nie założę oddzielnego konta"

Myślicie, że Karolina zapragnie pójść w ślady mamy i stać się znaną gwiazdą?