Natalia Siwiec podziwia swoją córkę. Nie wszystkie fanki się z nią zgadzają. "To raczej normalne". Zareagowała

Natalia Siwiec dodała na Instagramie zdjęcia Mii oraz wpis, w którym zachwyca się córką. Kilka internautek nie widzi jednak niczego wyjątkowego w tym, co robi dziewczynka. Swoją opinią podzieliły się w komentarzach.

Natalia Siwiec od jakiegoś czasu przebywa w Meksyku. Towarzyszą jej najbliżsi, czyli mąż Mariusz Raduszewski i córka Mia. Celebrytka chętnie dodaje na Instagram zdjęcia z wakacji, na których głównie pokazuje, jak wypoczywają. Z tego powodu internauci czepiają się rodziny i pytają, czy w ogóle robi coś innego, a także czy ma w planach zwiedzić kraj. Modelka zabrała w tej sprawie głos i wytłumaczyła sytuację.

Natalia SiwiecSiwiec na wakacjach w Meksyku. Fani pytają, czy robi coś poza leżeniem na plaży

Natalia Siwiec zachwyca się córką

Siwiec dodała na Instagramie serię zdjęć z plaży, na których pozuje trzyipółletnia Mia. Mama napisała kilka słów, w których zachwyca się córką. Wymieniła, co sprawia, że czuje się z niej dumna.

Podziwiam tego mojego małego nomada. Największym szczęściem dla niej są rozmowy z ludźmi, poznawanie nowych dzieci, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, pływanie, bieganie po plaży i szukanie domów krabów #spełnieniemarzeń - brzmi wpis.
 

Wiele internautek dołączyło się do Natalii Siwiec i również skomplementowało dziewczynkę:

Cudna jest. Nierozkapryszona, nierozpieszczona. Super dziewczynka, która kocha zwierzęta. I świetnie pływa.
Wasze wychowanie Mii jest boskie! Wychowujecie ją idealnie i dajecie wszystko to, co od życia najlepsze. Szczęścia - piszą.

Jednak pojawiły się też negatywne komentarze.

To raczej normalne dla dziecka w jej wieku - napisała uszczypliwie jedna z użytkowniczek Instagrama.

Tej uwagi nie zignorowała Siwiec:

Nie znam się, mam tylko jedno i podziwiam za to, że nie chce wracać do domu do Warszawy - odpisała modelka.

Kolejna za to zwróciła uwagę na to, że dziewczynka w dobie pandemii dotyka ręki "jakiegoś nieznajomego dinozaura". Na to Natalia zareagowała, jedynie dodając roześmiane emotki. 

Więcej o: