Lara Gessler uczyła się w Nowym Jorku, ale to kierunek jaki skończyła w Warszawie bardziej nas zaskoczył. Nie jest związany z kulinariami

Lara Gessler podzieliła się z obserwatorami informacją na temat swojego wykształcenia. Studiowała dwa kierunki. Pierwszy z nich oczywisty, za to drugi nieco nas zaskoczył.

Lara Gessler ma podobne zainteresowania, co jej mama. Oprócz pisania książek o tematyce kulinarnej i prowadzenia Pracowni kulinarnej, córka słynnej restauratorki ma jeszcze jedno zajęcie. W tym roku Lara urodziła swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczona mama korzysta z uroków macierzyństwa i chętnie dzieli się fotografiami z małą Neną w roli głównej. 

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Córka Magdy Gessler to doskonały przykład kobiety, która potrafi doskonale łączyć sprawy zawodowe z życiem prywatnym. W tym roku nie tylko zaszła w ciążę i urodziła dziecko, ale też wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Przy okazji Lara otworzyła Pracownię kulinarną, będącą miejscem spotkań osób zainteresowanych zarówno gotowaniem, jak i jedzeniem. W ostatnim miesiącu ciąży Lara Gessler wydała też nową książkę "Orzechy i pestki".  Wydawać by się mogło, że w kręgu jej zainteresowań królują głównie tematy kulinarne. Informacja o wykształceniu Lary może wyprowadzić z błędu.

Lara Gessler ma wszechstronne wykształcenie. Co studiowała?

W ostatnią sobotę Lara zorganizowała na instagramowym profilu sesję pytań i odpowiedzi, w której obserwatorzy mogli dowiedzieć się więcej na jej temat. Wśród pytań o różnorodne kwestie nie zabrakło też tego o wykształcenie. Odpowiedź lary może zaskoczyć.

Z odpowiedzi w instagramowej relacji dowiedzieliśmy się, że Lara Gessler ukończyła dwa kierunki. Nie zaskakuje fakt, że studiowała na French Culinary Instytut w Nowym Jorku. Ciekawsze jest jednak to, że córka Magdy Gessler ukończyła także studia w warszawskim Collegium Civitas. Kierunek, który wybrała to socjologia.

Lara GesslerLara Gessler instagram

Spodziewaliście się? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.