Sylwia Przybysz nigdy się nie uśmiecha? Na nowym zdjęciu się przełamała. I promienieje! "Wkradł się skromny uśmieszek"

Sylwia Przybysz tydzień temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej fani są zachwyceni dobrą wiadomością, ale też pojawiły się głosy, że wygląda na smutną. Już nie wygląda!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już niedługo przywitają na świecie drugie dziecko. Ich córeczka Pola, która na świat przyszła rok temu, zostanie starszą siostrą. Młody tata opowiedział w rozmowie z nami, jak czuje się on i Sylwia. Co u nich słychać?

Sylwia uśmiecha się specjalnie dla fanów

Sylwia Przybysz może pochwalić się ogromną, jak na polski show-biznes ilością followersów - to aż 1.7 mln obserwatorów! Kanał na YT gwarantuje jej ogromne grono sympatyków i wielbicieli jej talentu. Jednak ostatnio internauci zasyanawiali się, czy młoda mama nie jest smutna. Ich uwagę zwróciło to, że niemal na każdym zdjęciu ma poważną minę.

Gillian AndersonGillian Anderson pojawi się w "The Crown". Metamorfoza do roli Thatcher robi wrażenie

Zawsze mówię, że nie uśmiecham się na zdjęciach, bo nie podoba mi się mój uśmiech i nie ma to nic wspólnego z tym, że jestem niemiła, jak niektórzy twierdzą. Chyba muszę go polubić, bo w moim życiu dzieją się same piękne rzeczy! - podpisała zdjęcie, na którym prowadzi wózek z Polą.

Teraz wokalistka pochwaliła się, że na jej kanale można obejrzeć cover piosenki "The Climb", który nagrała. Chyba jest wyjątkowo zadowolona ze swojego dzieła, bo na jej twarzy zarysował się uśmiech!

Pierwszy mały sukces, wkradł się skromny uśmieszek! Zapraszam Was kochani na mój kanał YT, gdzie właśnie pojawił się długo wyczekiwany cover do piosenki "The Climb" - podpisała fotografię.
 

Co na to obserwatorzy? Byli oczywiście pod wrażeniem. To w takim wydaniu najbardziej lubią oglądać młodą gwiazdę. 

Przepięknie wyglądasz - pisali. 

Małgorzata SochaMałgorzata Socha pozuje w czerwonym swetrze. Fanka zauważyła, jak się ułożył: Czas gratulować? Aktorka szczerze odpowiedziała

Proszę, niech ten uśmieszek zagości na dłużej.
Jaki uroczy uśmiech, uwielbiam.
Zobacz wideo

My też jesteśmy za uśmiechem, Jest śliczny!