Ula Chincz zaprezentowała taras w kilku odsłonach. Jest zielono i stylowo, a największe wrażenie robi okolica. "Jaki widok!"

Ula Chincz, znana również jako ''Ula Pedantula'' często publikuje zdjęcia swojego domu. Tym razem pochwaliła się tarasem.

Ula Chincz od dawna obecna jest w polskich mediach. Możemy podziwiać ją na szklanym ekranie, a także na kanale na YouTube, gdzie zdobyła wierną rzeszę fanów. Jako ekspertka od prowadzenia domu dzieli się przydatnymi radami, które są chętnie wykorzystywane przez widzów. Niedawno zaprezentowała taras po brzegi wypełniony roślinami. W jakim stylu go urządziła?

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domu i pokazują się w naturalnych wersjach

Ula Chincz zaprezentowała taras

Gwiazda jako ''Ula Pedantula'' radzi widzom, jak zajmować się mieszkaniem, wykorzystując proste sposoby. Urszula zna mnóstwo domowych patentów na poradzenie sobie z domowymi trudnościami. Wielokrotnie udowodniła też, że jest złotą rączką! Potrafi z pozornie zwykłych elementów stworzyć wyjątkowe dodatki, które nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Nic dziwnego, że własne mieszkanie również urządziła w świetnym stylu. Niedawno pochwaliła się tarasem. Trzeba przyznać, że jest zjawiskowy!

Nie brakuje w nim roślin w ceramicznych doniczkach, a także drewnianych elementów. Całość utrzymana jest w kolorach ziemi. Ula zdecydowała się na wiklinowe krzesła z jasnymi poduszkami. Na szczególną uwagę zasługuje również widok, który zapiera dech w piersiach. Na pewno miło budzić się w takich okolicznościach przyrody. Ula na Instagramie opublikowała zdjęcie wnętrza za dnia, a także wieczorową porą. 

Doprowadzenie tego tarasu do porządku po zimie i po remoncie dachu zajęło nam dzisiaj pół dnia... Drugi taras zostawiamy na jutro! Powolutku wracamy do normalności po miesiącu dachowych zawirowań i... gapimy się na ten dach bez przerwy, bo jest piękny - napisała.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internautom przypadł do gustu taras zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Piękny taras, ale jaki widok z niego!
Jak pięknie, aż by się chciało usiąść z zaległą lekturą i kotem na kolanach.
Bajkowo - czytamy w komentarzach.

Z pewnością bardzo miło spędza się tam czas. Jak Wam się podoba? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.