Maja Hyży pozuje z siostrą w wyjątkowej sesji. Obie są w ciąży. "Dziś dzieją się przepiękne rzeczy"

Maja Hyży podzieliła się relacją z przygotowań do kolejnej ciążowej sesji zdjęciowej. Tym razem towarzyszyła jej również ciężarna siostra.

Maja Hyży po raz kolejny została ujęta w profesjonalnym obiektywie. Tym razem piosenkarka zapozowała z siostrą, która również jest w zaawansowanej już ciąży. Przygotowania do sesji mogliśmy obserwować na instagramowej relacji Mai.

Zobacz wideo

Maja Hyży chce upamiętnić ciążę na zdjęciach

Odkąd Maja Hyży oficjalnie poinformowała o ciąży, chętnie wypowiada się na temat przygotowań do narodzin dziecka. W ostatniej rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że jest w trakcie kompletowania wyprawki i niebawem rozpocznie przygotowania do porodu.

Uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę. Wiem już,  jaka będzie jej kolorystyka, ale nie powiem - powiedziała.

Niedawno Maja Hyży podzieliła się z internautami wiadomością odnośnie płci dziecka. Piosenkarka spodziewa się córeczki. 

It’s a girl. Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka - pisała ostatnio w mediach społecznościowych Maja Hyży.

Teraz na instagramowym profilu piosenkarki widnieje relacja z kolejnej ciążowej sesji zdjęciowej. Tym razem wzięła w niej udział także siostra Mai, która również jest w ciąży. Kobiety chcą wspólnie upamiętnić aktualny stan. Na instagramie można zobaczyć przygotowania do sesji.

Dziś dzieją się przepiękne rzeczy. A oto moja siostrzyczka. To była ta niespodzianka, o której nie mówiłam, ale mogę teraz mówić, że moja siostrzyczka jest w ciąży. Chciałam powiedzieć, że ze mną, no ale to prawda, w końcu obie jesteśmy w ciąży. Będziemy miały przepiękną sesję. Będziemy zdawać relację i pokazywać, jakie będą efekty końcowe - mówiła w InstaStories.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty sesji.

Więcej o: