Maja Hyży na romantycznym zdjęciu z partnerem. Uwagę zwraca emocjonalny wpis piosenkarki

Maja Hyży dobrze czuje się w czasie ciąży. Piosenkarka jest też bardzo szczęśliwa z nowym partnerem. Jej najnowsze zdjęcie jest na to najlepszym dowodem.

Maja Hyży jest w zaawansowanej ciąży. Piosenkarka chętnie chwali się zdjęciami, na których eksponuje ciążowe krągłości. Na Instagramie publikuje też fotografie ze swoim partnerem. Tak było też i tym razem. Ostatni wpis piosenkarki jest przy tym niezwykle romantyczny. 

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży korzysta z uroków wiosny. Wraz z partnerem wybrała się na wycieczkę do Radziejowic, by móc zobaczyć tamtejszy pałac i zaliczyć długi spacer po pięknym parku. Zakochani podziwiali nie tylko zabytki, ale przede wszystkim cieszyli się swoją obecnością. Na InstaStories Hyży pojawiła się obszerna relacja z tego wypadu.

Uwagę zwraca jednak zdjęcie, które pojawiło się na instagramowej tablicy piosenkarki. Widać, że była uczestniczka "X-Factor" jest bardzo szczęśliwa i zakochana. O tym, że dosięgnęła ją strzała amora napisała w lakonicznym, acz bardzo emocjonalnym wpisie. 

Bo dzięki Tobie mój świat nabrał kolorów - napisała pod zdjęciem. 
 

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży do tej pory niechętnie mówiła o partnerze. Wreszcie zdradziła, jak się poznali. "Amor strzelił"

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy Hyży dostrzegli, że piosenkarka wygląda kwitnąco, a ciąża jej służy. 

Piękna i szczęśliwa.
Jesteś śliczna. Cudownie oglądać Cię taką szczęśliwą.
Widać to szczęście w uśmiechu - pisali. 

Niektórzy sugerowali, by Maja pokazała twarz partnera. Niestety, gwiazda na razie nie zareagowała na te prośby.

PRZECZYTAJ TEŻ: Maja Hyży pochwaliła się romantycznym zdjęciem z partnerem i pierwszy raz pokazała tak dużo. Fani: Jak wy do siebie pasujecie!

Więcej o: