Maja Hyży nago w ciążowej sesji. "Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie". Internauci: Kwintesencja kobiecości

Maja Hyży spodziewa się dziecka. Często chwali się efektami ciążowych sesji. Tym razem pokazała piękne zdjęcie, do którego pozuje w całej okazałości.

Maja Hyży nie może się nacieszyć błogosławionym stanem. Artystka prezentuje na Instagramie wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka podała, kiedy jej stan był już dość zaawansowany. Choć najpierw ukrywała cudowną nowinę przed fanami, teraz wynagradza im to i nie oszczędza zdjęć jedynie dla siebie.

Maja Hyży nago w ciążowej sesji

Piosenkarka pozowała już w wannie pełnej piany, nie zabrakło również fotografii z łóżka. Ale jak widać, Hyży nie brakuje pomysłów na kolejne ujęcia. Młoda mama ujawniła kolejne zdjęcie z sesji. Tym razem ma na sobie jedynie obszerny szlafrok (?). Jego poły odsłaniają pokaźnych rozmiarów brzuszek. Maja wygląda na bardzo szczęśliwą. 

Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na Wasze komentarze, co o tym zdjęciu sądzicie?
 

Jak się pewnie domyślacie, internauci byli zachwyceni.

Cudne zdjęcie kochana! - komplementowali.
Jakie pięknie zdjęcie i piękna kobieta.

Rozmawialiśmy z Mają Hyży, zdradziła nam sporo:

Zobacz wideo Zobaczcie, co nam opowiedziała!
Kwintesencja kobiecości w tym najpiękniejszym stanie.

Ostatni komentarz chyba wyjątkowo przypadł Mai do gustu, bo odpowiedziała na niego buziaczkiem. 

Niecałe dwa tygodnie temu Hyży ogłosiła płeć dziecka. Wyznała, że spodziewa się "wymarzonej, wyczekanej dziewczynki". Wcześniej nieco droczyła się z fanami - przez zdjęcie, na którym ona trzyma różowego, a jej ukochany niebieskiego misia, internauci podejrzewali, że para spodziewa się narodzin bliźniaków. Co więcej, mężczyzna placem wskazywał na niebieskiego misia, co instagramowi detektywi odczytali jako wskazówkę, że urodzi się chłopiec. Na szczęście już wszystko jasne.