"Piękni i młodzi". Magdalena Narożna złożyła partnerowi życzenia urodzinowe. Udostępniła bardzo romantyczne zdjęcie

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" z okazji urodzin partnera udostępniła wyjątkowe wspólne zdjęcie. W komentarzach nie brakuje miłych słów

Magdalena Narożna znana jest fanom disco polo jako liderka grupy "Piękni i młodzi". Zespół zyskał sławę jeszcze wtedy, kiedy należał do niego Dawid Narożny, mąż wokalistki. Jakiś czas temu muzycy zdecydowali się jednak rozstać - zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Chociaż ich relacje nie należą do najserdeczniejszych, to byłym małżonkom udało się jednak znaleźć szczęście u boku nowych partnerów. Teraz obecny ukochany Narożnej obchodzi urodziny i z tej okazji mógł liczyć na jej publiczne życzenia.

Zobacz wideo

Magdalena Narożna z Pięknych i młodych złożyła partnerowi życzenia

Po burzliwym rozstaniu z byłym mężem Magdalena Narożna znalazła nową miłość. Z ukochanym Krzysztofem wokalistka zdążyła już udać się w podróż marzeń i odwiedzić Stany Zjednoczone, zaliczyła także spontaniczną sesję zdjęciową. Nic więc dziwnego, że z okazji urodzin partnera gwiazda disco polo udostępniła romantyczne zdjęcie i pokusiła się na życzenia dla ukochanego:

Kochanie, życzę Ci tyle zmarszczek szczęścia ze mną, ile mamy miłości w sobie. Kocham Cię. Najlepsze życzenia w Twoim dniu - napisała w opisie.
 

Pod udostępnioną na Instagramie fotografią fani gwiazdy składali swoje życzenia.

Piękne zdjęcie, piękna para. Wszystkiego najlepszego na każdy dzień.
Cudownie! Wszystkiego co najwspanialsze i wyjątkowe.
Jakie to urocze. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Krzysiek. Dużo zdrówka, miłości! - czytamy.

Plotek oczywiście dołącza się do życzeń internautów. Sto lat!

Polecamy: Dawid Narożny będzie miał drugie dziecko? Nie zaprzecza i podsyca ciekawość fanów. ''W każdej plotce jest ziarenko prawdy'' [TYLKO U NAS]