Dawid Narożny z Pięknych i Młodych rozpoczyna karierę solową: "Niedługo zaskoczę czymś nowym"

Dawid Narożny udzielił wywiadu, w którym opowiedział o chłodnych relacjach ze swoim byłym zespołem "Piękni i Młodzi". Muzyk zapowiedział też swój solowy projekt.

"Piękni i Młodzi" dali się poznać Polakom dzięki udziałowi w programie "Must Be the Music". Grupę disco polo tworzyło małżeństwo Narożnych: Magdalena i Dawid. Niestety ich drogi rozeszły się w niezbyt przyjemnych okolicznościach, a po koncercie w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Jeśli grupy disco polo mieli nadzieję na powrót Narożnego do "Pięknych i Młodych", to najnowszy wywiad muzyka jednoznacznie je rozwiewa.

Zobacz wideo Czego słuchają polscy piłkarze? Sprawdźcie.

Dawid Narożny zapowiedział solowy projekt

Dawid Narożny był gościem programu "Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy". Prowadzący wywiad przedstawił muzyka jako członka zespołu Piękni i Młodzi, nie był jednak pewien, czy słusznie. Narożny postanowił wyjaśnić tę kwestię:

Jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi to ja tak naprawdę jestem założycielem, pomysłodawcą nazwy, pomysłodawcą tak naprawdę wszystkich przebojów tego zespołu. Nad wszystkimi tymi przebojami skrupulatnie pracowałem, (...) no a teraz losy się potoczyły w taki, a nie inny sposób i niestety jestem zmuszony podjąć kroki prawne. I to jest jedyny komentarz, którym mogę zaspokoić ciebie i słuchaczy, jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi.
 

Muzyk disco polo nie zamierza jednak rezygnować z tworzenia muzyki i będzie kontynuować karierę solo:

Cały czas tworzę dla innych artystów sceny disco. Reaktywuję też swój solowy projekt Piękny Dawid.

Prowadzący zapytał Narożnego, czy w obecnej sytuacji czuje wsparcie fanów:

Czuję wsparcie fanów, w sumie to się nawet tego nie spodziewałem, ale czuję i bardzo za to dziękuję. Mam nadzieję ich nie zawieść, bo niedługo zaskoczę czymś innym, czymś nowym, czymś swoim - tajemniczo zapowiedział Dawid Narożny.

Nowości od muzyka możemy spodziewać się już na wiosnę. Jak myślicie, czy solowy projekt Narożnego spotka się z lepszym przyjęciem, niż płyta Pięknych i Młodych w zmienionym składzie?