Dorota Gardias poczuła wiosnę. Jej zdjęcie z odważnym dekoltem podbiło sieć. Fani: Petarda!

Dorota Gardias pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje w sukience z odważnym dekoltem. Trzeba przyznać, że dziennikarka wygląda fenomenalnie.

Dorota Gardias poczuła już wiosnę. Dziennikarka wybrała się na łąkę, by zażyć nieco świeżego powietrza i skorzystać z promieni słonecznych. Na tę okazję wybrała piękną sukienkę w kwieciste wzory. Uwagę zwraca również dekolt prezenterki stacji TVN

Zobacz wideo Kinga Rusin nosi kostium sprzed 13 lat, Doda sukienkę z liceum. Ale

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Gardias potwierdza: w jej życiu jest nowa miłość! Zdjęciem z ukochanym pochwaliła się na Instagramie. To "Hank Moody dzisiejszego świata"

Dorota Gardias w wiosennej kreacji 

Dorota Gardias ma dość siedzenia w domu. Dziennikarka wybrała się więc na wycieczkę na łąkę, gdzie mogła pospacerować bez butów i poczuć na stopach wiosenną trawę. Choć Gardias wiedziała, że nie będzie pozowała przed fotoreporterami, to postawiła na długą, nawiasem mówiąc również elegancką, sukienkę. Zwiewna kreacja charakteryzowała się też odważnym, bo głębokim dekoltem. Całości dopełniły biżuteria i stylowe okulary. Trzeba przyznać, że nie często możemy zobaczyć dziennikarkę w takiej odsłonie. 

Wiosna, natura, błękitne niebo - napisała pod zdjęciem Gardias. 

 

Fani komentują stylizację Doroty Gardias

Internauci byli pod wrażeniem tego, jak wygląda dziennikarka. Nic więc dziwnego, że pod jej najnowszymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. 

Piękna Pani Wiosna. 

Cudowna. 

Petarda!

Wyglądasz olśniewająco pięknie i zjawiskowo - pisali. 

I faktycznie, widać, że Dorota Gardias prezentuje się kwitnąco. A jak wam podoba się w takiej stylizacji?

ZOBACZ TEŻ: Dorota Gardias pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Miała wtedy grzywkę i długie włosy. Co za zmiana

Więcej o: