Mikołaj Roznerski dodał zdjęcie z przeszłości. Internauci śmieją się z jego włosów: Co za stylowa fryzura

Mikołaj Roznerski dodał na Instagramie zdjęcie z 1999 roku. Internauci są zaskoczeni, jak wtedy wyglądał i otwarcie piszą w komentarzach, że czas działa na korzyść aktora.

Mikołaj Roznerski od kilku lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Jego wygląd i talent doceniają reżyserzy, którzy obsadzają go w większości polskich komedii romantycznych. Jednak jak się okazuje, Roznerski nie zawsze tak świetnie się prezentował - co stwierdzili jego fani po zobaczeniu zdjęcia, na którym miał 16 lat.

Mikołaj Roznerski na starym zdjęciu

Oprócz niego na ujęciu znalazła się także jego młodsza siostra. Zdjęcie zostało zrobione podczas jakiejś uroczystości, gdyż Mikołaj siedzi przy udekorowanym stole. Zarówno on, jak i dziewczynka, ubrani są cali na biało. Aktor w podpisie zażartował z pozy, którą wtedy przyjął:

1999 r. z siostrą wspominki, szeroko, rozstawione, łokcie - napisał.

Na ułożenie jego ręki zwrócili uwagę także użytkownicy Instagrama. Jednak to nie jedyna rzecz, którą komentują! Wielu z nich skupiło się na fryzurze aktora. A ta bez wątpienia jest dość interesująca - jak się jednak okazuje, była bardzo modna w tamtych czasach, o czym poinformowali starsi komentujący.

Co za stylowa fryzura, włos musi stać.
To był najmodniejszy fryz tamtego sezonu.
Łokcie łokciami, ale fryzura najlepsza - piszą.

Niektórzy skupili się też na tym, że aktorowi bez wątpienia wiek służy i wygląda coraz lepiej. Niektórzy porównali go także do piosenkarza Shawna Mendesa. A Wy co myślicie o dawnym wyglądzie Mikołaja Roznerskiego?

AW

Więcej o: