Sylwia Przybysz pokazała swoje ulubione miejsce w domu. "Tu spędzamy większość czasu. Ja, Pola no i oczywiście Karmelek"

Sylwia Przybysz zdradziła swoim fanom, gdzie razem z córką spędza najwięcej czasu. Okazuje się, że jest to jednocześnie jej ulubione miejsce w całym domu.
Zobacz wideo

W połowie stycznia Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka Pola. Dziewczynka stała się ich całym światem, a oni zapewniają jej wszelkie wygody. Świeżo upieczona mama właśnie zdradziła, gdzie spędzają najwięcej czasu.

Sylwia Przybysz o swoim ulubionym miejscu w domu

Okazuje się, że ulubionym miejscem influencerki jest pokój córki - a dokładniej jego kąt, w którym znajduje się błękitny fotel, otoczony pluszowymi misiami.

Oto nasz ulubiony kącik w całym domku! Tu spędzamy większość czasu. Ja, Pola no i oczywiście Karmelek, który nie odstępuje siostry na krok - napisała Sylwia Przybysz.
 

W komentarzach internauci głównie skupili się na wyglądzie Sylwii. Zostawili mnóstwo miłych słów pod jej adresem a także pogratulowali jej tego, jak świetnie odnajduje się w roli mamy. Niektórzy chwalą też wystrój pokoju dziecka. Przypomnijmy, że youtuber kiedyś pokazał nagranie z wnętrza, dlatego wiemy, jak rodzice urządzili królestwo Poli. Dominują kolory biały i różowy. Oprócz ujętego na zdjęciu fotela, znalazły się także inne meble, w tym m.in. duża biała szafa, białe łóżeczko, komoda i przewijak.

AW