Monika Zamachowska korzysta z uroków bezrobocia. Wybrała się do fryzjera i zmieniła kolor włosów. "Jestem zachwycona"

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Prezenterka tym razem postawiła na beże. Nie ukrywa, że jest zachwycona efektem.

Pod koniec października Monika Zamachowska pożegnała się z widzami "Pytania na Śniadanie". Prezenterka pracowała dla TVP ponad 20 lat, jednak władze uznały, że już czas zakończyć z nią współpracę. Żona Zbigniewa Zamachowska jednak nie rozpacza i korzysta z wolnego czasu.

Monika Zamachowska ma nową fryzurę

Polska Michelle Pfeiffer (sama siebie porównała do aktorki, pisaliśmy o tym TUTAJ) szczerze przyznaje, że jest zachwycona swoim bezrobociem: Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym, zachłystuję się wolnością - mówiła w wywiadzie dla magazynu „Fiesta”. Ten czas poświęca nie tylko na szukanie pracy, lecz także na dbanie o siebie. Niedawno pochwaliła się nową fryzurą.

Dawid Krynicki, człowiek, który wie wszystko o włosach, wziął się za mój kolor. "Pójdziemy w beże, będzie cieplej" - orzekł. Jak powiedział, tak zrobił. Ja jestem zachwycona - napisała na Instagramie.
 

Przy okazji zapytała też fanów, co sądzą o jej nowej fryzurze. Ci są zachwyceni nowym wyglądem Moniki.

Pięknej buzi we wszystkim ładnie.
Dla mnie bomba.
Cudowny kolor - komplementują.

Michał Olszański został zwolniony z TVP po wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim. Anna Popek komentuje jego zachowanie:

Zobacz wideo

Czy za zmianą koloru włosów kryją się także inne rewolucje w życiu Moniki Zamachowskiej? Jak wiadomo, kobiety bardzo często odwiedzają fryzjera, gdy wkraczają w nowy etap życia. Myślicie, że niedługo zobaczymy Monikę Zamachowską w nowym projekcie? Sama przyznała niedawno, że na brak propozycji nie narzeka.

AW