Monika Zamachowska jest zachwycona swoim bezrobociem: "Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym". Zdradziła, jak spędza wolne dni

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Monika Zamachowska została zwolniona z prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Prezenterka opowiada, jak czuje się na bezrobociu.

Monika Zamachowska z pracą w popularnej śniadaniówce pożegnała się 30 października. Utrata pracy dla wielu jest bardzo trudnym doświadczeniem jednak nie dla prezenterki. 

Monika Zamachowska straciła pracę w "Pytanie na śniadanie"

Monika w wywiadzie dla magazynu „Fiesta” przyznała, że nie martwi się zmianami w jej życiu zawodowym, a co najważniejsze czuję się wolna i uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jak sama mówi, jest to bardzo ważny dla niej czas, który chce wykorzystać maksymalnie.

Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym, zachłystuję się wolnością. Być może ten stan przejdzie i nastąpi etap depresji, doła, ale po pierwsze, może ten stan nigdy nie nastąpi, a po drugie cieszmy się tym, co mamy teraz - powiedziała Zamachowska.

Dodała również, że codziennie rano ćwiczy jogę, dzięki której tryska energią. Co ciekawe od momentu  zwolnienia nie ogląda porannej śniadaniówki TVP2. Niecałe dwa tygodnie po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską, prezenterka opublikowała wpis, że nie szuka pracy, bo to pracodawcy o nią zabiegają. Dodatkowo dodała wywiad, który przeprowadziła sama ze sobą. Podkreśla w nim:

Jestem wymarzonym pracownikiem. Poza tym jestem pracoholiczką, nie wysiedzę. Jeśli widzowie będą chcieli mnie słuchać i oglądać, to jestem dla nich. Tyle tylko, że tym razem na moich warunkach.

Nieoficjalnie mówi się, że niedługo będziemy mogli zobaczyć Monikę Zamachowską w Polsacie. 

Ciekawi jesteśmy, jak potoczą się losy dziennikarki.

BO

Poniżej zobaczcie wywiad Marceliny Zawadzkiej, która komentuje zwolnienia z "Pytania na śniadanie". 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.