Paulina Holtz pochwaliła się nowymi kafelkami. Znalazła je na śmietniku. Efekt końcowy robi wrażenie

Paulina Holtz pochwaliła się na Instagramie swoją nową podłogą. Okazuje się, że kafelki, którymi ją wyłożyła, znalazła na śmietniku. W poście podziękowała właścicielowi za to, że się ich pozbył.

Gwiazdy chętnie dzielą się na Instagramie zdjęciami pochodzącymi z wnętrz swoich domów. Ostatnio oryginalną podłogą pochwaliła się gwiazda "Klanu" - Paulina Holtz. Internauci są zachwyceni tym, gdzie  znalazła wykorzystane kafelki oraz chwalą efekt, jaki osiągnęła.

Paulina Holtz pokazała podłogę

Aktorka w swoim mieszkaniu ma teraz przedwojenną podłogę z 1937 roku, zwaną "gorsecikami". Kafelki, jakie wykorzystała, są oryginalne. Okazuje się, że Holtz znalazła je na śmietniku! Historią podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie:

Jakiś czas temu ktoś w naszej kamienicy robił remont i wywalił na śmietnik cztery worki tych kafelków. Abstrahując od tego, że stracił kupę kasy, bo mógł je sprzedać, jestem mega wdzięczna - wyznała.

Dzięki nim stworzyła w swojej łazience wyjątkową atmosferę.

Uwielbiam przedmioty z duszą, domy z historią i klimatem! - dodała.

To, co zrobiła Holtz, bardzo spodobało się internautom. Docenili to, że zaangażowała się w filozofię zero waste i wykorzystała przedmioty z drugiej ręki.

Wykorzystywanie starych rzeczy i ratowanie czegoś, co już istnieje, jest dla mnie codziennością. Uwielbiam ludzi z wyobraźnią.
Robi wrażenie. Że też u mnie nikt takich cudów nie wyrzuca.
Jakie to piękne! Gratuluję znaleziska! - piszą.

Filozofię zero waste popierają także inne gwiazdy, w tym m.in. Reni Jusis. Kiedy została mamą zrezygnowała z pampersów i stosowała pieluchy tetrowe. Do ruchu dołączyła także Kinga Rusin, która pojawia się na imprezach w ubraniach, które już kiedyś miała na sobie.

AW

Dzieci o ekologii:

Zobacz wideo
Więcej o: