Natalia Siwiec testowała swoje kosmetyki u Maxineczki. Pokazała się bez makijażu. Trudno ją rozpoznać

Natalia Siwiec była gościem Maxineczki, specjalistki od makijażu. Na nagraniu, jakie pojawiło się na YouTube, celebrytka pojawiła się praktycznie w naturalnej wersji.
Zobacz wideo

Natalia Siwiec jest uznawana za ideał kobiety. Chirurdzy plastyczni przyznają, że to właśnie jej nazwisko najczęściej pada z ust kobiet, które się na niej wzorują i chcą wyglądać jak ona. Celebrytka zawsze dba o to, żeby wyglądać nienagannie. Najczęściej widzimy ją w perfekcyjnym makijażu z mocno podkreślonymi oczami. Teraz jednak odważyła się pokazać w bardziej naturalnym wydaniu.

Natalia Siwiec bez mocnego makijażu

Siwiec testowała swoje kosmetyki z pomocą Maxineczki. Nagranie znalazło się na YouTube. Celebrytka na początku zaprezentowała się bez pomalowanej twarzy - możemy jedynie dostrzec dość grubą warstwę podkładu. Nie da się ukryć, że bez makijażu oczu wygląda zupełnie inaczej.

Natalia Siwiec u MaxineczkiNatalia Siwiec u Maxineczki Screen z YouTube.com/ maxineczka

Natalia Siwiec przyznała, że swój codzienny makijaż wykonuje za pomocą podkładu, bronzera, kredki do ust oraz tuszu do rzęs. Całe nagranie możecie zobaczyć pod spodem:

 

Niedawno celebrytka została sfotografowana u fryzjera, gdzie również była bez makijażu. Jej zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ.